JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Buciki sportowe sznurowane w kolorze khaki POLO Ralph Lauren

Kod produktu: JDZP52664 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Buciki sportowe sznurowane w kolorze khaki POLO Ralph Lauren

Buciki POLO Ralph Lauren to styl łączący w sobie klasyczną elegancję, wygodę i niepowtarzalny charakter. Nawet dziecięce trampki w wydaniu POLO Ralph Lauren są eleganckie i wyjątkowe. Buciki w kolorze khaki wykonane są z miękkiej skóry zamszowej. Miękka wkładka wewnętrzna, która absorbuje wstrząsy oraz sznurowanie sprawią, że Twoje dziecko będzie się w nich czuło komfortowo i wygodnie. Z tyłu umieszczony został napis POLO. Wewnątrz bucika umieszczono metkę z logo. Po boku znajduje się logo marki POLO Ralph Lauren, postać jeźdźca (gracz polo). Napis POLO znajduje się pod gumową podeszwą. Solidna podeszwa oraz wytrzymałe przeszycia z pewnością sprawdzą się podczas dziecięcych zabaw. Idealny zwrot jakim można opisać buciki to klasyczna elegancja, takie są właśnie buty POLO Ralph Lauren. 

 • kolekcja jesień - zima 2012
 • buciki z miękkiej skóry zamszowej
 • w kolorze khaki
 • sznurowane
 • lekkie i wygodne
 • posiadają gumową podeszwę z karbowanym wzorem, ponad 1,5 cm
 • w środku bardzo miękka i wygodna wkładka absorbująca wstrząsy
 • logo Polo z boku
 • napis POLO z tyłu i pod podeszwą
 • wykonane z najwyższej jakości materiałów
 • obuwie bez kartonika, outlet kolekcji 2012
 • rozmiar 31, zalecana długość stopy dziecka 19,1 cm, długość całkowita wkładki wewnętrznej 20,1 cm.
W naszej kolekcji obuwia dziecięcego POLO Ralph Lauren znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym buciki posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące czyszczenia i konserwacji
Elementy wierzchnie naszego obuwia wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Aby obuwie zachowywało zadowalający wygląd prosimy o właściwą jego konserwację (m.in. unikanie przemoczenia). Obuwie należy przecierać szmatką.

Jak zmierzyć stopę dziecka?
Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na naszej stronie: kliknij tutaj

Marka Ralph Lauren
Ralph Lauren to jedna z najbardziej znanych i pożądanych marek świata mody. Firma została założona przez Ralpha Laurena w roku 1967. Linia Polo była pierwszą marką koncernu skierowaną dla mężczyzn i do dzisiaj pozostaje tą najbardziej znaną. Ralph Lauren jest również jednym z pierwszych projektantów mody, który zajął się projektowaniem mebli i artykułów do domu. Amerykańska mega marka jest także pierwszą, która w 1981 otworzyła własny butik w Europie. Polo Ralph Lauren Corporation szczyci się dziś 280 sklepami na świecie i wachlarzem różnych marek. W październiku 2004 roku przedsiębiorstwo otworzyło pierwszy sklep rugby w Bostonie sprzedający pełne kolekcje przeznaczone dla kobiet i mężczyzn w wieku 18-25 lat. Obok linii Polo i Rugby firma stworzyła także w 1994 roku Purple Label, w 2002 roku Blue Label oraz Black Label w 2005 roku. Dystyngowany styl Laurena wyraża się najdobitniej w kampaniach reklamowych, w których zawsze występują topowe modelki i modele, często w sceneriach wakacyjnych przypominających The Hamptons. Początki Laurena w świecie mody sięgają 1964 roku, gdy pracował u Brooks Brothers. W 1967 roku przeniósł się do Beau Brummell, gdzie zaczął projektować szerokie krawaty. Ralph Lauren wylansował linię męską i w 1970 roku otrzymał Coty Menswear Award.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Spodnie dziewczęce jeansowe Magic Birds granatowe Tup Tup

Spodnie dziewczęce jeansowe Magic Birds granatowe ...

Cena: 16.50 zł