JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Buciki balerinki w granatowo białą krateczkę z falbanką Guess

Kod produktu: JDZP52524 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Buciki balerinki w granatowo białą krateczkę z falbanką Guess

Buciki Guess to wyjątkowy styl i dbałość o szczegóły. Niemowlęce balerinki Guess są szykowne, eleganckie i niepowtarzalne. Wyjątkowego, eleganckiego charakteru bucikom nadają niebieskie kamyczki, które tworzą logo Guess oraz słodka falbanka obszyta wokół bucika. Miękka wkładka wewnętrzna z wzorem w białe kropeczki oraz granatowo biała krateczka na całym buciku daje niesamowity efekt dziewczęcej elegancji. Dodatkowo aby Twoje dziecko czuło się wygodnie i komfortowo na środku jest paseczek, którego sprzączka jest przypinana do paseczka z rzepem. Wyszywane białą nicią logo Guess znajduje się pod bucikiem. Buciki są mięciutkie i z pewnością będą pasowały do uroczystego stroju małej elegantki. Idealny zwrot jakim można opisać buciki to miejski szyk i elegancja, takie są właśnie niemowlęce balerinki Guess. 

 • kolekcja wiosna - lato 2012
 • buciki z miękkiego materiału
 • w kolorze granatowo białym
 • dookoła granatowa falbanka
 • dodatki w postaci kamieni imitujących diamenty w kształcie logo Guess
 • paseczek ze sprzączką zapinany na rzep z boku bucika
 • lekkie i wygodne
 • w środku bardzo miękka i wygodna wkładka w kolorze granatowym z białymi kropeczkami
 • logo Guess wyszywane białą nicią pod podeszwą
 • wykonane z najwyższej jakości materiałów
 • obuwie bez kartonika, outlet kolekcji 2012
 • rozmiar 17, zalecana długość stopy dziecka 9 cm, długość całkowita wkładki wewnętrznej 10 cm.
W naszej kolekcji obuwia dziecięcego Guess znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym buciki posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące czyszczenia i konserwacji
Elementy wierzchnie naszego obuwia wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Aby obuwie zachowywało zadowalający wygląd prosimy o właściwą jego konserwację (m.in. unikanie przemoczenia). Obuwie należy przecierać szmatką.

Jak zmierzyć stopę dziecka?
Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na naszej stronie: kliknij tutaj

Marka Guess
Marka Guess to jedna z najbardziej rozpoznawalnych linii odzieżowych na świecie. Dom mody został założony w 1981 roku przez Paula i Maurica Marciano i od początku swojego istnienia jest kojarzony z szykiem i miejską elegancją wielkich metropolii.
Bracia Marciano, którzy wychowali się na południu Francji, za główny cel marki Guess postawili stworzenie linii odzieżowej łączącej w sobie francuski szyk i elegancję oraz zachodnioamerykański komfort i luz. Mariaż dwóch kultur zaowocował oryginalnym wzornictwem i krojem, który szybko stał się rozpoznawalnym znakiem marki Guess. Drugim wyróżnikiem strojów tej firmy stała się dbałość i uwaga, jaką przywiązywano do najmniejszych szczegółów kolekcji już na etapie ich koncepcji i kreacji.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.