JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Sandałki dziewczęce w kolorze różowo beżowym DKNY

Kod produktu: JDZP52498 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Sandałki dziewczęce w kolorze różowo beżowym DKNY

Sandałki dziewczęce DKNY to moda prosto z Nowego Jorku. Niepowtarzalny styl i nowoczesny design sprawiają, że nawet zwykłe sandałki stają się modowym arcydziełem. Sandałki wykonane są z materiału włókienniczego z dodatkiem elementów lakierowanych. Materiał posiada wzór z logo DKNY. Logo jest również na wewnętrznej i zewnętrznej stronie podeszwy a także wygrawerowane na sprzączce. Sandałki są również regulowane paseczkiem z tyłu oraz gumką, która jest wszyta od wewnętrznego boku sandałka. Dzięki temu nawet dla szczuplejszej stopy, sandałki będą odpowiednio dopasowane. Całość utrzymana jest w kolorach różu i beżu. Modne a zarazem funkcjonalne z dbałością o każdy szczegół, takie właśnie są sandałki DKNY.
 • kolekcja wiosna - lato 2012
 • sandałki z materiału włókienniczego z lakierowanymi elementami
 • w kolorze różu i beżu
 • logo DKNY na materiale (dwa paseczki)
 • zapinane z boku regulowanym paseczkiem (3 dziurki)
 • metalowa sprzączka z logo DKNY
 • wszyta gumka od wewnętrznej strony z boku dla lepszego dopasowania
 • lekkie i wygodne
 • posiadają gumową podeszwę
 • wykonane z najwyższej jakości materiałów
 • obuwie bez kartonika, outlet kolekcji 2012
 • rozmiar 27, zalecana długość stopy dziecka 16,5 cm, długość całkowita wkładki 17,4 cm
 • rozmiar 28, zalecana długość stopy dziecka 17,1 cm, długość całkowita wkładki 18,5 cm
W naszej kolekcji obuwia dziecięcego DKNY znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym buciki posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące czyszczenia i konserwacji
Elementy wierzchnie naszego obuwia wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Aby obuwie zachowywało zadowalający wygląd prosimy o właściwą jego konserwację (m.in. unikanie przemoczenia). Obuwie należy przecierać szmatką.

Jak zmierzyć stopę dziecka?
Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na naszej stronie: kliknij tutaj

Marka DKNY

DKNY to znana amerykańska firma, której pełna nazwa brzmi Donna Karan New York. Firma została założona przez słynną projektantkę odzieży Donnę Karan. Urodziła się ona w roku 1948, przez wiele lat pracowała z najlepszymi projektantami mody, dzięki czemu zyskała na tym polu bardzo duże doświadczenie. Donna Karan jest jedną z najbardziej znanych projektantek mody. Jej firma DKNY jest dziś wyznacznikiem współczesnych trendów zarówno w projektowaniu odzieży jak i dodatków.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Spodnie letnie dziewczęce długie Arcadia bawełniane białe Mariquita

Spodnie letnie dziewczęce długie Arcadia bawełnian...

Cena: 12.00 zł