JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Klapki dziewczęce japonki czarne z kokardką DKNY

Kod produktu: JDZP52480 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Klapki dziewczęce japonki czarne z kokardką DKNY

Klapki dziewczęce DKNY to moda prosto z Nowego Jorku. Niepowtarzalny styl i nowoczesny design sprawiają, że nawet zwykłe klapki stają się modowym arcydziełem. Klapki japonki wykonane są z materiału (wewnętrzna warstwa) z dodatkiem elementów lakierowanych (zewnętrzna warstwa). Logo DKNY znajduje się na wewnętrznej i zewnętrznej stronie podeszwy. Na środku urocza kokardka dodaje klapkom charakteru. Na kokardce znajduje się metalowe logo DKNY. Solidna gumowa podeszwa jest pokryta karbowaną warstwą w postaci małych kropeczek. Wewnętrzna część podeszwy posiada materiał tzw. korka. Całość utrzymana jest w kolorach czerni i brązu z drobnym srebrnym wzorem na górze podeszwy. Modne a zarazem funkcjonalne z dbałością o każdy szczegół, takie właśnie są klapki DKNY.
 • kolekcja wiosna - lato 2012
 • model: japonki
 • z materiału włókienniczego z lakierowanymi elementami
 • w kolorze czerni i brązu
 • logo DKNY na górze i dole podeszwy
 • metalowe logo DKNY na kokardce z przodu
 • lekkie i wygodne
 • posiadają gumową podeszwę, delikatnie karbowaną
 • wykonane z najwyższej jakości materiałów
 • obuwie bez kartonika, outlet kolekcji 2012
 • rozmiar 31, zalecana długość stopy dziecka 19,1 cm, długość całkowita wkładki 20,1 cm
W naszej kolekcji obuwia dziecięcego DKNY znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym buciki posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące czyszczenia i konserwacji
Elementy wierzchnie naszego obuwia wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Aby obuwie zachowywało zadowalający wygląd prosimy o właściwą jego konserwację (m.in. unikanie przemoczenia). Obuwie należy przecierać szmatką.

Jak zmierzyć stopę dziecka?
Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na naszej stronie: kliknij tutaj

Marka DKNY

DKNY to znana amerykańska firma, której pełna nazwa brzmi Donna Karan New York. Firma została założona przez słynną projektantkę odzieży Donnę Karan. Urodziła się ona w roku 1948, przez wiele lat pracowała z najlepszymi projektantami mody, dzięki czemu zyskała na tym polu bardzo duże doświadczenie. Donna Karan jest jedną z najbardziej znanych projektantek mody. Jej firma DKNY jest dziś wyznacznikiem współczesnych trendów zarówno w projektowaniu odzieży jak i dodatków.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Spódniczka krótka jeansowa Magic Birds granatowa Tup Tup

Spódniczka krótka jeansowa Magic Birds granatowa T...

Cena: 15.00 zł

Bluzka dziewczęca - top Holiday bawełniana różowa Mariquita

Bluzka dziewczęca - top Holiday bawełniana różowa ...

Cena: 6.00 zł