JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Komplet kolorowych skarpet stópek 7 par Zippy Baby

Kod produktu: JDZP52455 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Komplet kolorowych skarpet stópek 7 par Zippy Baby

Te śliczne i wygodne skarpetki dedykowane dla chłopców wykonano z mięciutkiej elastycznej bawełny. Utrzymane w tonacji ciemnego beżu, koloru oliwkowego oraz brązowego sprawiają, że chłopcy chętnie je noszą. W tym komplecie znajdą Państwo 7 par skarpetek w poszczególnych kolorach: 3 pary w kolorze ciemnego beżu, 2 pary oliwkowe i 2 pary brązowe. Stópki pasują do większości ubranek, dobrze leżą na nóżkach. Wykończone są przy kostce tak, jak skarpetki "stópki" dla dorosłych. Dzięki nim małe stopy nie zmarzną. Skarpetki zostały zaprojektowane i odszyte tak, by zapewnić dziecku maksimum komfortu. Modny kolor sprawia, że chłopcy lubią chodzić w tych skarpetach i wyglądają w nich naprawdę ładnie.
  • komplet skarpetek chłopięcych
  • 7 par skarpetek z elastycznej bawełny w tym 3 pary ciemnobeżowe, 2 oliwkowe i 2 brązowe
  • ładnie wykończone przy kostce
  • mięciutkie i miłe w dotyku
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla skóry
  • rozmiar 9 odpowiedni dla długości stopy 9-10 cm
  • rozmiar 11 odpowiedni dla długości stopy 10,5 - 11,5 cm
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie w temperaturze 30 stopni, z podobnymi kolorami. Płukanie i wirowanie nie wymagają zachowania środków ostrożności. Suszyć w stanie rozwieszonym, nie suszyć w pralkosuszarce, nie prasować. Nie czyścić chemicznie. Nie chlorować.

Z czego to jest wykonane
Skarpetki uszyto z elastycznego materiału o składzie: 73% bawełna, 25% poliamid, 2% elastan. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością i sprężystością. Świetnie się rozciąga i dopasowuje do kształtu ciała, nie uciska. Praktyczny, bo łatwy w utrzymaniu w czystości. Dzięki wysokiej zawartości surowców naturalnych jest niezwykle przyjazny dla skóry. Pozwala jej oddychać, a jednocześnie dobrze ogrzewa. Jest odporny na zniszczenie, bardzo dobrze się pierze. Nie ładuje się elektrostatycznie i nie ulega sfilcowaniu.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.