JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Pluszowy Krecik z zawieszką (Krtek) Moravskà Ústředna

Kod produktu: JDZP51884 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 19.54 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Pluszowy Krecik z zawieszką (Krtek) Moravskà Ústředna

Ahoj! Sympatyczny Krecik z bajki od wielu lat bawi i uczy dzieci z różnych zakątków świata. Pluszowy Krecik z zawieszką kropka w kropkę wygląda jak bajkowy bohater. Stoi, uśmiecha się pogodnie, ma mały czerwony nosek, a na czubku głowy sterczą mu niesforne kosmyki. Jak każdy krecik może pochwalić się swoim czarnym futerkiem szerokimi łapkami i długim ryjkiem. Mały Krecik mierzy 8 cm wysokości. Za pomocą pętelki na głowie można przyczepić go do plecaka lub kluczy, których będzie dzielnie pilnował. Krecik przyjechał do nas prosto z Czech. Jest bezpieczny, trwały i porządnie wykonany.
  • breloczek-zawieszka pluszowy Krecik
  • wysokość krecika: 8cm
  • maskotka wykonana z miłego w dotyku pluszu
  • wysoka jakość wykonania
  • ciepłe spojrzenie, roześmiany ryjek.
Świat pluszaków nierozerwalnie powiązany jest z światem dziecka. Pluszowe i milutkie, o pękatych brzuszkach i błyszczących oczkach są najlepszymi powiernikami dzieci na całym świecie. Dzieciaki opiekują się nimi, szyją im ubranka, zabierają na wycieczki, kołyszą do snu. To najlepsza lekcja, która budzi w maluchach wrażliwość oraz umiejętność dbania o drugą istotę.

Dla dzieci od 3 roku życia.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.