JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Mata do przewijania niebieska Mum2Mum

Kod produktu: JDZP51769 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 29.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 79.11 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Mata do przewijania niebieska Mum2Mum

W domu, w ogrodzie, na wycieczce – wodoodporna mata może mieć wiele zastosowań. Doskonale sprawdzi się podczas zabaw zarówno w pieluszce, jak i bez pieluszki, a także jako podkład pod krzesełko do karmienia. Będzie stanowić odpowiednią izolację jak koc piknikowy w czasie zabaw na wilgotnej trawie lub na plaży. W niejednej rodzinie sprawdziła się także jako ochrona na siedzenie samochodu w czasie podróży lub jako nieprzemakalne prześcieradło. Wierzchnią warstwę maty wykonano z weluru bawełnianego100%, a spodnią z nieprzemakalnego nylonu 100%. Mata jest cienka, można ją więc złożyć do niewielkich rozmiarów. Niestraszne jej plamy, bowiem gdy się ubrudzi, można ją wyprać w pralce. Atrakcyjna kolorystyka wzbudzi zachwyt w maluszkach i przypadnie do gusty starszym dzieciom.
  • wodoodporna mata
  • kolor niebieski z granatowym
  • wymiary: ok. 74x74cm
  • skład: wierzch ze 100% bawełny, spód z 100% nylon
  • możliwość zastosowania w wielu sytuacjach w domu i na wyjeździe
  • wykonana z użyciem bezpiecznych, nietoksycznych barwników
  • możliwość prania w pralce.
Gama produktów firmy Mum2Mum obejmuje śliniaki, ręczniki kąpielowe, naramienniki do odbijania, maty do zabawy oraz przewijania, myjki do twarzy i wiele innych. Wszystkie produkty wykonane są z materiałów najwyżej jakości. Żywe kolory przypadną do gustu każdemu dziecku, zaś ich funkcjonalność zadowoli nawet najbardziej wymagającą mamę. Polecamy!
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Myjki niebieskie Mum2Mum

Myjki niebieskie Mum2Mum

 

Cena: 14.90 zł