JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Lanczówka termoizolowana torba na posiłek Zoo Lunchies Pszczoła Skip Hop

Kod produktu: JDZP51496 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 29.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 69.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Lanczówka termoizolowana torba na posiłek Zoo Lunchies Pszczoła Skip Hop

Dla przeszkolaka i ucznia, by drugie śniadanie zjadać z apetytem! Doskonały na spacery i do szkoły. Termoizolowana torba posiada wystarczająco dużą termoizolowaną komorę, dzięki której posiłki i napoje zachowają odpowiednią temperaturę. Wykonany z materiałów odpowiadających normom bezpiecznego przechowywania żywności, łatwy do utrzymania w czystości. Wewnątrz plecaczka znajduje się siateczka i kieszeń na serwetkę lub rzeczy osobiste. By pyszne śniadanie nie trafiło w niepowołane rączki, projektant dodał miejsce na wpisanie imienia właściciela. Torba Zoo Lunchies pasuje do plecaków Zoo Packs marki Skip Hop. Specjalna rączka pozwala bezpiecznie zamocować torbę także do każdego innego plecaka. Funkcjonalny, praktyczny i pięknie wykonany.
  • obszerna termoizolowana komora utrzymuje odpowiednią temperaturę posiłków i napojów
  • model: pszczółka
  • wymiary: 23x19x8cm
  • wewnątrz siateczka i kieszeń na rzeczy osobiste
  • rączka pozwala przymocować torbę do innych plecaków
  • miejsce na wpisanie imienia właściciela
  • nie zawiera PVC, produkt zgodny z normami dotyczącymi bezpiecznego przechowywania żywności
Skip Hop jest firmą z Nowego Jorku. Myślą przewodnią, która towarzyszy jej twórcom i pracownikom, jest nowatorstwo, bezpieczeństwo i inteligentne rozwiązania. Dlatego właśnie w ich ofercie znajdziemy wyjątkowe produkty, dostosowane do zmieniających się potrzeb współczesnych rodziców. Jednym z przełomowych momentów dla Skip Hop był 2003 rok, kiedy to spod ręki tamtejszych projektantów wyszła pierwsza na świecie torba na akcesoria dziecięce z możliwością łatwego montażu na wózku. Innowacyjność i niebanalna stylistyka to dewiza Skip Hop.

Dla dzieci w wieku +3 lata.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.