JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Śpiworek biało-czarny white&black

Kod produktu: JDZP51396 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 138.65 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
monety

Rata miesięczna od: 12.94 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Śpiworek biało-czarny white&black

Miękki bawełniany śpiworek dla niemowlaka zapewni mu komfort i ciepło. Śpiworek nie ma rękawków i jest poszerzony u dołu, dzięki czemu dziecko ma zapewnioną swobodę ruchów. Wewnątrz wyściepłany jest miękką flanelą, zapinany na zamek błyskawiczny, co pozwala w prosty i szybki sposób przewinąć dziecko. Wykonano go w kolorze biało-czarno-czerwonym. Przez zastosowanie wyraźnych wzorów i kontrastowych barw został dostosowany do potrzeb niemowląt, które widzą świat w okrojonej palecie barw. Tak dobrana kolorystyka pozytywnie wpływa na zmysł wzroku i stymuluje prawidłowy rozwój.
  • śpiworek niemowlęcy biało-czarny
  • długość: 89cm
  • zapinany na zamek błyskawiczny
  • wykonany z 100% hipoalergicznej bawełny
  • wewnątrz wyścielone miękką flanelą
  • materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla dziecka.
Z czego to jest wykonane
Produkt  uszyto z miękkiej i miłej w dotyku bawełny (zawartość 100%). Wygoda i komfort jaki odczuwa wrażliwe ciało malucha w kontakcie z produktem wykonanym z naturalnych surowców nie mają sobie równych. Drobne, delikatne w dotyku, miękkie włókna - oto dlaczego tak chwalimy sobie ten materiał. Tkaniny bawełniane pozwalają skórze oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewają. Są odporne na zniszczenie, bardzo dobrze się piorą i łatwo je utrzymać w higienicznym stanie. Nie ładują się elektrostatycznie i nie ulegają sfilcowaniu.Ochraniacz wypełniony został włókniną silikonową (100% poliester), która również  wspomaga poczucie miękkości i dodaje ciepła, a przy tym działa antyalergicznie.

Produkty marki white&black są wyjątkowe. Opierają się w głównej mierze na teorii rozwojowej, zgodnie z którą dziecko w pierwszych miesiącach życia widzi tylko barwy kontrastowe. W związku z tym produkty whit&black tworzone są w kolorach białym, czarnym i czerwonym, ponieważ te trzy barwy skutecznie stymulują prawidłowy rozwój intelektualny. Nad opracowniem każdego produktu pracują specjaliści m.in. z dziedzin psychologii i wzornictwa. Jedną z myśli przewodnich white&black jest hasło "Nie patrzymy w lustro, tylko przez okno", twórcy bowiem są otwarci na ulepszanie produktów i sugestie rodziców. Wszystkie artykuły tworzone są z myślą o rozwoju intelektualnym i psychorochowym dzieci oraz o ich bezpieczeństwie.


Produkt wyprodukowany w Polsce.


Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.