JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Prześcieradło frotte z gumką oliwkowe 120x60cm Amaro

Kod produktu: JDZP51256 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 6.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 20.32 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Prześcieradło frotte z gumką oliwkowe 120x60cm Amaro

Prześcieradło frotte marki Amaro doskonale sprawdzi się w dziecięcym łóżeczku. Wyposażone w praktyczną gumkę w obwodzie, bardzo dobrze dopasowuje się do materaca o wymiarze 120x60cm, nie przesuwa się podczas snu. Po praniu nie wymaga prasowania, jest miękkie i miłe w dotyku. Na uwagę zasługuje również ciekawa i przyjemna dla oka kolorystyka, która ożywi dziecięcą przestrzeń.
  • prześcieradło frotte z gumką
  • wymiary: 120x60 cm
  • kolor: oliwkowy
  • dzięki gumce w obwodzie dopasowuje się do materaca bez zagnieceń
  • nie wymaga prasowania
  • produkt barwiony barwnikami bezpiecznymi dla dziecka.
W naszej kolekcji odzieży niemowlęcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach, fasonach i wzorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Z czego to jest wykonane
Prześcieradło uszyto z frotty - mięciutkiego i doskonale utrzymującego ciepło ciała materiału (składa się w 82% z bawełny i w 18% z poliestru). Tkanina tworzona jest z dwóch osnów, podstawowej i pętelkowej. Osnowa podstawowa tworząca strukturę tkaniny jest wykonana z bardzo mocnej, gładkiej przędzy. Osnowa pętelkowa natomiast jest wykonana z przędzy miękkiej, puszystej, chłonnej i elastycznej. Wewnętrzna część materiału jest gładka i miła w dotyku - wygoda i komfort jaki odczuwa delikatne ciało malucha w kontakcie z produktem wykonanym z frotty jest identyczny jak z produktem z bawełny. Zewnętrzna część tkaniny - osnowa pętelkowa jest odrobinę szorstka w dotyku, puszysta, dobrze ogrzewa. Frotta jest odporna na zniszczenie, bardzo dobrze się pierze i łatwo ją utrzymać w higienicznym stanie. Nie ładuje się elektrostatycznie i nie ulega sfilcowaniu.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie ubranka w temperaturze do 40°C. Można prać ręcznie lub mechanicznie. Stosować środki piorące przeznaczone do wyrobów niemowlęcych i dziecięcych. Płukać kilkakrotnie w ciepłej i zimnej wodzie. Następnie delikatnie odwirować lub wycisnąć. Suszyć w stanie rozwieszonym po nadaniu pierwotnego kształtu. Prasować w temperaturze 150°C. I najważniejsze - nie chlorować i nie prać chemicznie. Tak konserwowana odzież będzie służyła do momentu, gdy Twoja pociecha urośnie parę centymetrów i potrzebne stanie się nowe ubranko o większym rozmiarze.

Certyfikaty
Materiał wyprodukowany z przędzy posiadającej certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
Od 1992 roku Oeko-Tex Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.


Produkt wyprodukowany w Polsce.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.