JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Przedłużenie do nosidełka biodrowego granatowe Hipseat Hippychick

Kod produktu: JDZP51060 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 29.00 zł
Koszt dostawy od: 15.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Przedłużenie do nosidełka biodrowego granatowe Hipseat Hippychick

Jeśli używasz już nosidełka biodrowego Hipseat lub gdy dopiero zaczynasz przygodę z nosidełkiem, a standardowy pas jest dla Ciebie zbyt krótki, możesz go w prosty sposób wydłużyć. Ten niezwykle użyteczny dodatek do nosidełek biodrowych składa się z szerokiego pasa z rzepami oraz paska z klamrami. Przymocowanie go do nosidełka biodrowego jest proste i zajmie Ci chwilę, zapewniając komfort użytkowania.
  • przedłużacz do nosidełka biodrowego Hipseat
  • kolor granatowy
  • składa się z szerokiego pasa z rzepami oraz paska z klamrami
  • pozwala wydłużyć pas biodrowy nosidełka, zwiększając tym samym komfort użytkowania.
Pod marką Hipseat kryją się innowacyjne rozwiązania, które wspomagają nowoczesne i zaangażowane rodzielstwo. Nazwa kojarzy się przede wszystkim z nosidełkami biodrowymi. Produkty Hipseat stworzono nie tylko po to, by jak najlepiej troszczyć się o dziecko. Ich twórcy pomyśleli również o rodzicach i opiekunach, których kręgosłupy i nerwy bywają czasem nadwyrężone. Z Hipseat opieka nad dzieckiem staje sie o wiele łatwiejsza. Dlatego właśnie Hipseat zyskał uznanie rodziców i dzieci, czego wyrazem są liczne nagrody i wyróżnienia.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.