JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Bluzka chłopięca Just One szara z długim rękawem Mariquita

Kod produktu: JDZP51002 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Bluzka chłopięca Just One szara z długim rękawem Mariquita

Bluzka chłopięca z długim rękawem marki Mariquita przypadnie do gustu każdemu małemu mężczyźnie. Wykonana w kolorze szarym, uatrakcyjniona z przodu nadrukami i haftami. Rękawy wykonano z materiału w paski szaro-niebiesko-białe. Na ramionach i z boku bluzki znajdują się delikatne przeszycia niebieską niktą, któe ożywaiają całość. Miła w dotyku, wygodna i uniwersalna – można do niej dopasować wiele ubrań. Koszulka pochodzi z kolekcji "Just One".
  • bluzka chłopięca z długim rękawem
  • kolorystyka: szara, rękawy w paski szaro-niebiesko-białe
  • z przodu uatrakcyjniona nadrukiem z elementami haftu
  • płaskie szwy szyte nićmi bawełnianymi – nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany bezpiecznymi barwnikami
  • z kolekcji "Just One".
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Prać w temperaturze do 30°C. Nie chlorować. Prasować w temperaturze do 110°C przez płótno ochronne. Nie czyścić chemicznie. Nie wirować.


Z czego to jest wykonane
Bluzkę uszyto z poliestru (skład surowcowy 67%) oraz bawełny (skład surowcowy 67%).
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Spodnie chłopięce 3/4 - bojówki Boys Club jeansowe granatowe Mariquita

Spodnie chłopięce 3/4 - bojówki Boys Club jeansowe...

Cena: 15.00 zł

Koszula chłopięca z krótkim rękawem Boys Club jeansowa granatowa Mariquita

Koszula chłopięca z krótkim rękawem Boys Club jean...

Cena: 11.00 zł

Koszulka chłopięca bez rękawów Discovery bawełniana ciemnobeżowa Mariquita

Koszulka chłopięca bez rękawów Discovery bawełnian...

Cena: 7.90 zł

Kurtka chłopięca Krump z kapturem Mariquita

Kurtka chłopięca Krump z kapturem Mariquita

Cena: 31.00 zł