JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Płaszcz dziewczęcy złoty Bellissima wodoodporny Mariquita

Kod produktu: JDZP50958 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Płaszcz dziewczęcy złoty Bellissima wodoodporny Mariquita

Wodoodporny płaszcz dla dziewczynek sprawdzi się, gdy z chmur kapie deszcz. W kolorze złotym, posiada bawełnianą różową podszewkę w białe kropki. Jest lekki, chroni przed wiatrem i deszczem. Zapinany na ozdobne guziki oraz zatrzaski. Posiada kołnierzyk oraz kaptur przypinany do płaszczyka guzikami. Z tyłu i na rękawach znajduje sie gustowne marszczenie nadające płaszczykowi dziewczęcego charakteru. Rozkloszowanie w pasie i zwiężenie u dołu nadaje płaszczykowi kształt bombki, co prezentuje się ciekawie i oryginalnie. Ubranie pochodzi z kolekcji "Bellissima".
  • wodoodporny płaszcz dla dziewczynek
  • kolorystyka: złoty
  • posiada kołnierzyk oraz kaptur z różową podszewką przypinany do płaszczyka guzikami
  • zapinany na ozdobne guziki i zatrzaski
  • marszczenie z tyłu i na rękawach
  • z przodu dwie kieszenie i odzobny kwiatek
  • płaskie szwy szyte nićmi bawełnianymi – nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany bezpiecznymi barwnikami
  • z kolekcji "Bellissima".
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie w temperaturze do 40°C. Nie chlorować. Nie wirować. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie.


Z czego to jest wykonane
Ubranie uszyto z bawełny 47%, poliestru 45%, nylonu 8%. Podszewka wykonana z bawełny 100%. Jakość: pierwsza.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Spodnie dziewczęce bawełniane z podszewką brązowe Tup Tup

Spodnie dziewczęce bawełniane z podszewką brązowe ...

Cena: 16.50 zł

Spodnie bawełniane Bellissima dziewczęce beżowe Mariquita

Spodnie bawełniane Bellissima dziewczęce beżowe Ma...

Cena: 17.00 zł

Spodnie Bellissima dziewczęce różowe Mariquita

Spodnie Bellissima dziewczęce różowe Mariquita

Cena: 17.00 zł

Marynarka bawełniana Bellissima różowa Mariquita

Marynarka bawełniana Bellissima różowa Mariquita...

Cena: 20.00 zł