JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Kreda 3D z okularami Crayola

Kod produktu: JDZP50484 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 10.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 29.99 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 

Wystarczy wziąć do ręki kredę z serii Crayola Core i puścić wodze fantazji, by na chodniku powstały bajeczne, trójwymiarowe obrazy! Prezentowany zestaw zawiera 5 kawałków kredy (każdy kawałek w złożony z 2 kolorów) przeznaczonej do rysowania na chodniku w przestrzennej technice 3D. Trójwymiarowe efekty można oglądać dzięki załączonym do zestawu specjanym okularom. Aby usunąć kredę z chodnika, wystarczy polać ją wodą. Doskonały sposób na dającą dużo frajdy kreatywną zabawę na świeżym powietrzu.
  • zestaw kreatywny zawiera 5 kawałków kredy (każdy kawałek w złożony z 2 kolorów), okulary 3D
  • kreda przeznaczona do rysowania na chodniku
  • dzięki okularom rysunki widziane w formie przestrzennej
  • aby zmyć kredę, należy polać ją wodą.
Przez swobodne tworzenie prac plastycznych dziecko wyraża swoje uczucia i emocje, co przyczynia się do prawidłowego jego rozwoju. Pozwala mu lepiej poznać siebie i zrozumieć otaczającą rzeczywistość. Już na tym etapie zaczyna kształtować się własna indywidualna forma ekspresji i wyrażania siebie. Prace plastyczne to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały trening umysłu i jednocześnie odprężenie.

Dla dzieci w wieku +4 lata.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.