JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Interaktywna książeczka edukacyjna Smily

Kod produktu: JDZP50393 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 74.57 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Interaktywna książeczka edukacyjna Smily

Edukacyjna księżeczka Smily to wyjątkowy kompan w zabawie i wspaniały nauczyciel. Oprawa i strony księżeczki zostały wykonane z trwałego tworzywa. Umieszczone na niej przyciski uruchamiają melodie oraz gry i zabawy. Na poszczególnych stronach znajdują sie obrazki, litery i słowa. Przed dzieckiem 5 zadań: "Poznajmy literki i godziny", "Nazwij obrazki", "Posłuchaj muzyki", "Zgaduj Zgadula" i "Rozpoznaj dźwięk". Książeczka aktywnie uczestniczy w zabawach – zadaje pytania, podpowiada. Dziecko odpowiada wciskając odpowiedni przycisk. Cała zabawa odbywa się  języku polskim.
  • mówiąca książeczka edukacyjna marki Smily
  • książeczka liczy 5 stron, na każdej stronie znajduje się 5 liter, 5 obrazków i 5 przycisków
  • nie tylko uczy godzin, alfabetu, rozpoznawania pierwszej literki, dźwięków i melodii, ale także ćwiczy pamięć
  • wyposażona w funkcję "powtórz"
  • dwa tryby głośności do wyboru
  • działa na baterie: 2xAA 1,5V (dołączono baterie testowe).
Zabawki marki Smily Play cechują się wysokimi walorami edukacyjnymi. Oddziaływują na dzieci wielozmysłowo. Bardzo często jedna zabawka pobudza jednocześnie zmysł wzorku, słuchu, dotyku, zachęca do aktywności i poszukiwań. Smily Play to zabawki przeznaczone dla młodszych dzieci. Znajdziemy wśród nich klocki, sortery klocków, zabawki dźwiękowe, zachęcające do aktywności fizycznej, interaktywne zwierzaczki i wiele innych. W ich towarzystwie dziecko przeżyje wiele radosnych chwil i będzie rozwijać się prawidłowo.

Dla dzieci w wieku 24m+.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.