JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Auto Wesołek z dźwiękiem + sorter klocków Smily

Kod produktu: JDZP50364 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 81.45 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Auto Wesołek z dźwiękiem + sorter klocków Smily

Wesołek to wspaniałe autko, które będzie towarzyszyć dziecku w wielu zabawach. Autko ma wbudowany sorter klocków, dzięki czemu maluch może poznawać kształty. Radosną zabawę zapewniają sympatyczne dźwięki i melodie – na dachu umieszczono podświetlane przyciski. Auto mówi po polsku, robi zabawne miny i rusza oczami! Małe dzieci lubią ciągnąć za sobą różne pojazd, więc Wesołek został wyposażony w odpowiedni zaczep i sznurek, dzięki czemu można go z sobą zabierać na spacery. Naprawdę sprytna zabawka. Polecamy!
  • auto Wesołek ze sznurkiem do ciągnięcia
  • wydaje sympatyczne dźwięki i melodie, mówi po polsku
  • wbudowany sorter klocków uatrakcyjnia zabawę
  • autko rusza oczami i robi śmieszne miny
  • wymiary: 22x16x16cm
  • działa na baterie: 3xAA (w zestawie baterie testowe).
Zabawki marki Smily Play cechują się wysokimi walorami edukacyjnymi. Oddziaływują na dzieci wielozmysłowo. Bardzo często jedna zabawka pobudza jednocześnie zmysł wzorku, słuchu, dotyku, zachęca do aktywności i poszukiwań. Smily Play to zabawki przeznaczone dla młodszych dzieci. Znajdziemy wśród nich klocki, sortery klocków, zabawki dźwiękowe, zachęcające do aktywności fizycznej, interaktywne zwierzaczki i wiele innych. W ich towarzystwie dziecko przeżyje wiele radosnych chwil i będzie rozwijać się prawidłowo.

Dla dzieci w wieku +12 miesięcy.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.