JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Interaktywny chomik Rivet Kung Zhu

Kod produktu: JDZP49938 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 24.99 zł
Cena bez wyprzedaży: 49.86 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Interaktywny chomik Rivet Kung Zhu

Rivet jest najważniejszym z walecznych interaktywnych chomików Kung Zhu i każdy chciałby mieć go w swojej drużynie. Rivet to nie byle kto – jest przywódcą sił specjalnych. Najbardziej lubi  eksplozje i wybuchy, jest w tej dziedzinie specjalistą, znany jest z niesamowitych pokazów sztucznych ogni. Uwielbia dobre dowcipy i nie znosi zimnej pizzy. Jego barwy to maskująca zieleń w dwóch odcieniach, ma znamię nad prawym okiem. Rivet jest niezastąpionym i uznanym dowódcą. Przyjmij go w swoje szeregi i zobacz, jak świetnie sobie radzi.
  • interaktywny chomik Rivet
  • kolorystyka: zieleń ze znamieniem nad okiem
  • zasilany bateriami: 2xAAA 1,5 V (w zestawie)
  • długość chomika: 10cm
  • z serii Kung Zhu.
Kung Zhu to kolejna seria popularnych interaktywnych chomików Zhu Zhu Pets, które podbiły serca dzieci na całym świecie. Kung Zhu w szczególności przypadną do gustu chłopcom zafascynowanym sportem i sztukami walki.Kung Zhu, podobnie jak chomiczki z innych serii, wchodzą w interakcje z otoczeniem i wydają dźwięki oraz (nowość!) waleczne okrzyki. Można je ubrać w zbroję i tworzyć w ich towarzystwie niezliczone ilości scenariuszy zabaw. To jednak nie wszystko, bo czym byłby chomik Kung Zhu bez swojego chomikowego świata? Wśród zabawek z serii znajdziecie mnóstwo akcesoriów i dodatków, jak np. areny walki, obiekty treningowe, pułapki, pojazdy, kryjówki i wiele innych. Można je dobierać dowolnie, według uznania. Stwórz własny chomikowy oddział sił specjalnych Kung Zhu!

Zabawka przeznaczona dla dzieci wieku +4 lata.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.