JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Figurka Spider-Mana w sieci Hasbro

Kod produktu: JDZP49896 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena promocyjna: 35.90 zł
Cena bez promocji: 58.45 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Figurka Spider-Mana w sieci Hasbro

Prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników znanego bohatera komiksu i animowanego serialu. Oto figurka reportera i fotografa Daily Bugle – Petera Parkera. W wyniku ukąszenia przez napromieniowanego pająka, zdobywa on supermoce – pajęczy zmysł, który go ostrzega przed niebezpieczeństwem, niezwykłą zwinność pozwalającą mu na chodzenie po ścianach i wiedzę, dzięki której potrafi stworzyć pajęczą sieć. W zestawie prócz figurki znajduje się też sieć z przyssawkami. Teraz wraz ze swoim bohaterem ratować możesz świat przed złoczyńcami! Dodatkowo figurka człowieka-pająka posiada ruchome stawy, dzięki czemu ustawić możesz go w dowolnej pozycji. W ładnym i estetycznym opakowaniu. Świetny pomysł na prezent.
  • w zestawie: figurka Spider-Mana z ruchomymi ramionami i nogami, sieć z przyssawkami
  • ruchome stawy, dzięki którym ustawisz postać w dowolnej pozycji
  • wykonana z tworzywa bardzo dobrej jakości
  • wiernie oddane szczegóły, intensywne barwy
Kolekcjonuj zabawki związane z bohaterami serii Spider-Man. Stwórz własne historyjki i przygody używając zebranych przez siebie figurek. Poznawaj  postacie, reprezentujące różne strony – dobra i zła, przydzielaj im funkcje i zadania, baw się nimi! Możesz je łączyć z różnego rodzaju zestawami.

Zabawka odpowiednia dla dzieci od 5 roku życia.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Spodnie chłopięce bojówki bawełniane z podszewką Stone Age brązowe Tup Tup

Spodnie chłopięce bojówki bawełniane z podszewką S...

Cena: 50.08 zł