JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Syrenki kucyki z akcesoriami Pinkie Pie pomarańczowa skrzynia My Little Pony Hasbro

Kod produktu: JDZP49598 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 15.99 zł
Cena bez wyprzedaży: 29.99 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Syrenki kucyki z akcesoriami Pinkie Pie pomarańczowa skrzynia My Little Pony Hasbro

Podwodny świat Kucyków My Little Pony... Zaraz, zaraz, kucyków podwodny? Tak, bo to są syrenki My Little Pony, czyli wszystko się zgadza – mnóstwo wesołej zabawy, przeliczne akcesoria i kolorowa syrenka Pinkie Pie z Ponyville! Co my tu mamy? Skrzynię, dwa pojemniki, zawieszkę i uroczego krabika. Czyż nie uroczy to zestaw? Życzymy doskonałej rozrywki i zachęcamy do kolekcjonowania innych figurek z akcesoriami.

  • syrenka Pinkie Pie z akcesoriami
  • w zestawie: syrenka, pomarańczowa skrzynia, dwa pojemniki, uroczy krabik i zawieszka
  • kolorowe barwy.

Produkty firmy Hasbro, nawiązują do filmu animowanego My Little Pony. Premiera pierwszego familijnego filmu animowanego o kucykach miała miejsce w 1986 roku, do dziś jednak pojawiają się nowe produkcje. Film znany nie tylko dzieciom, ale i dorosłym, opowiada o przygodach kucyków z Doliny Marzeń. To historia o małych konikach przygotowujących się do przyjścia wiosny. Kiedy na Dolinę Marzeń spada nieoczekiwana klątwa, kucyki jednoczą się w działaniach i próbują uratować to niezwykle magiczne miejsce, kierując się dobrem i chęcią niesienia pomocy innym. Produkty firmy Hasbro, pomogą przenieść się w ten magiczny świat kucyków, pełen pozytywnych wartości i harmonii.

Produkt zawiera małe elementy.

Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 4 roku życia.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.