JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Ubranko hawajskie dla chomików Zhu Zhu Pets

Kod produktu: JDZP49566 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 5.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 25.78 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Ubranko hawajskie  dla chomików Zhu Zhu Pets

Spódniczka z trawy najlepsza na hawajskie zabawy! Czy Twój chomiczek potrafi tańczyć tradycyjny hawajski taniec hula? Jeśli nie, nie martw się, wszystko przed nim. A jeśli tak, zapraszamy na parkiet! Urocza spódniczka w soczystym zielonym kolorze i opaska z czerwonym kwiatkiem wprawią wszystkich w miły, hawajski nastrój. Prześliczy komplet zaprojektowany dla chomiczków Zhu Zhu.
  • ubranko hawajskie dla chomika
  • zestaw nie zawiera chomików
  • w zestawie: spódniczka, opaska z kwiatkiem
  • doskonały element uzupełniający.
Zabawki Zhu Zhu Pets bazują na dziecięcej potrzebie opiekowania się, przytulania i głaskania zwierzątek. Chomiki do złudzenia przypominają żywe zwierzątko. Są milutkie i mięciutkie w dotyku, każdy ma własną osobowość. Każdy chomiczek ma również do wyboru dwa tryby zabawy – w pierwszym lubi być głaskany i przytulany, a w drugim ma chęć na zabawę i figle.

Dla dzieci w wieku +4.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.