JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Pistacjowa podświetlana scena Littlest Pet Shop Hasbro

Kod produktu: JDZP49557 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 25.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 77.99 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Pistacjowa podświetlana scena Littlest Pet Shop Hasbro

Zwierzaczki Littlest Pet Shop zapraszają do zabawy w świetle scenicznych reflektorów! Symaptyczny niebieski dinozaur i uroczy beżowy kotek już wskoczyły na scenę. Ramka sceny ma kolor pistacjowyi naprawdę jest podświetlana! Wystarczy nacisnąć przycisk w prawym górnym rogu sceny, by rozbłysły światła. Oświetlenie sceny gaśnie samoczynnie. Prócz kotka i dinozaura w pudełku znajdziecie drobne akcesoria, które urozmaicą zabawy. Wspaniały dodatek z uwielbianej przez dzieci kolekcji Littlest Pet Shop.
  • w zestawie: podświetlana scena w kolorze pistacjowym, 2 zwierzaczki (dinozaur i kotek) i akcesoria
  • figurki zwierzaczków mają kiwające się główki
  • światło na scenie gaśnie samoczynnie po 25 sekundach
  • działa na baterie: 3xAAA (LR03)
  • zabawka z kolekcji Littlest Pet Shop.
Witaj w świecie małych zwierzaczków Littlest Pet Shop! Zwierzaczki te zostaną Twoimi przyjaciółmi i będą wspaniałymi towarzyszami wspólnych zabaw. Zaopiekuj się najmniejszymi zwierzaczkami jakie możesz mieć. Na pewno będą Ci wdzięczne za to i zostaną z Tobą na zawsze.

Dla dzieci w wieku +4 lata.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.