JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Uszczelka do kubków 360 stopni Canpol LOVI

Kod produktu: JDZP49530 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 5.08 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Uszczelka do kubków 360 stopni Canpol LOVI

Uszczelki LOVI zostały zaprojektowane z myślą o kubkach 360º mini, junior, active. Ich zastosowanie pomaga w nauce picia jak ze szklanki, chroniąc jednocześnie przed rozlewaniem napoju. Zastosowanie ochrony SteriTouch®, czyli naturalnych antybakteryjnych właściwości srebra, pozwala na zminimalizowanie bakterii nawet do 99,99% w ciągu 24 h. Zestaw uzupełniający zawiera 2 uszczelki wykonane z silikonu.
  • w zestawie 2 silikonowe uszczelki do kubków 360º mini, junior, active
  • pasuje do kubków LOVI: 210 ml z uchwytami 9m+; 250 ml z uchwytami 12m+; 350 ml bez uchwytów 18m+
  • pomaga w nauce picia jak ze szklanki
  • uszczelek nie należy myć w zmywarce ani gotować we wrzątku, ponieważ mogą ulec zniekształceniu.
Tworzenie produktów, które w pełni odpowiadałyby oczekiwaniom i potrzebom rodziców to najważniejszy cel, jaki wyznaczyła sobie firma Canpol tworząc renomowaną markę Lovi. Efektem opracowywanych w ramach tej marki projektów są innowacyjne produkty, które wspomagają karmienie i ułatwiają realizację aktywnego modelu rodzicielstwa, co pozwoli rodzicom czerpać radość i poczucie spełnienia w nowej roli.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.