JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Pluszowy lew Wielki Fancy

Kod produktu: JDZP49507 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 129.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 439.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
monety

Rata miesięczna od: 12.04 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Pluszowy lew Wielki Fancy

Aż chce się bawić z takim pluszakiem, inscenizując przeróżne scenki rodzajowe! Lub tulić go długo. Ooo tak, Lew Wielki Fancy jest do tego stworzony! Tożto król lew – władca zabawy jak się patrzy! Nic dziwnego, wszak ten szmaragdowooki zwierzak o długiej sierści na mordce jest milutki w dotyku. Król zwierząt i dżungli jest zupełnie oswojony i teraz tylko będzie chciał bawić się z Tobą! Spędzi on z przyjemnością z Tobą wiele chwil zabawy – i na szczęście on nie zwykł odpoczywać. Wielki pluszak uwielbia towarzyszyć Twemu malcowi, siedzi na podłodze i do tego lubi głaskanie. Pluszakom Fancy nigdy mało wesołości i figlarności! W głębi duszy co im gra? Hulaj dusza!

  • pluszowy lew
  • długość lwa: ok. 130cm
  • sierść z krótkim i długim włosem
  • mięciutki i miły w dotyku
  • pluszaka można prać ręcznie.

Pluszowe misie, łaciate pieski, puszyste kotki czy długouche zajączki to najbardziej nieskomplikowane zabawki, które kształtują małego człowieka. Zabawa pluszakiem to najlepsza lekcja, która budzi w najmłodszych wrażliwość oraz umiejętność dbania o drugą istotą. Dzieciaki opiekują się pluszakami, szyją im ubranka, zabierają na wycieczki, kołyszą do snu. Zabawka w późniejszym czasie często staje się powiernikiem tajemnic malucha, pozwala mu stawać się śmielszym i bardziej komunikatywnym w relacjach z innymi.

Producent poleca dla dzieci od 3 roku życia.

UWAGA:
Produkt używany do sesji zdjęciowych, wymaga wierzchniego wyczyszczenia. Produkt może być wysłany tylko i wyłącznie na palecie - koszt do indywidualnego uzgodnienia lub odebrany osobiście.

 

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.