JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Kombinezon z kapturem zimowy - Sweet bee - różowy Dany

Kod produktu: JDZP49238 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Kombinezon z kapturem zimowy - Sweet bee - różowy Dany

Ciepły i wygodny, rozpinany kombinezon z kapturem dla każdego maluszka. Wykonany z tkaniny przypominającej ortalion, na podszewce bawełnianej, ocieplany. Utrzymany w różowej tonacji, biała podszewka. Na przodzie śliczny nadruk przedstawiający sympatyczną pszczółkę oraz napis "bee sweet". Idealnie spisuje się podczas długich zimowych spacerów. Kombinezon posiada dwa zamki błyskawiczne, rozpinane z przodu na całej długości aż do połowy nogawek, co ułatwi ubranie lub przebranie maluszka. Każdy zamek kryty dwoma patkami (od wewnątrz i z zewnątrz). Zamki wykonane z tworzywa, metalowe suwaki. Rękawki i nogawki na końcach posiadają wszyte gumki. W komplecie znajdują się też rękawice przypinane do rękawów na napy, oraz posiadające regulację w nadgarstkach. Świetnie chronią dłonie przed chłodem. Dodatkowo bambosze-paputki chroniące stopy przed zimnem - każdy zapinany na napy, co zapobiega ich zsunięciu i odkryciu w czasie spaceru. Idealne rozwiązanie dla ruchliwych milusińskich. Zarówno rękawice, jak i paputki można odpiąć całkowicie, by np. ubrać dziecko w obuwie przystosowane do chodzenia lub rękawiczki do kompletu z czapką lub szalikiem. Całość została zaprojektowana i odszyta tak, by zapewnić dziecku maksimum komfortu. Modny krój i sympatyczny kolor sprawiają, że maluszki wyglądają w tym komplecie naprawdę ładnie. W zestawie z praktycznym wieszakiem z tworzywa.
  • rozpinany kombinezon z kapturem, ocieplany, z ortalionu
  • w kolorze różowym, biała podszewka
  • na przodzie śliczny nadruk rzedstawiający sympatyczną pszczółkę oraz napis "bee sweet"
  • dwa zamki błyskawiczne, rozpinane z przodu na całej długości aż do połowy nogawek
  • zamki z tworzywa, suwaki metalowe
  • odpinane rękawice i paputki (na napki)
  • napy z metalu - dobrze zabezpieczają przed rozpięciem
  • mocne szwy szyte miękkimi nićmi - nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla skóry.
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie ubranka w temperaturze do 40°C. Nie chlorować. Suszyć w pozycji pionowej bez wirowania. Prasować w temperaturze 110°C. Można czyścić chemicznie przy użyciu benzyny lub chloroetanu.

Z czego to jest wykonane
Wierzch ubrania wykonano z tkaniny przypominającej ortalion (skład surowcowy: 100% poliester). Podszewka wykonana z mięciutkiej bawełny (skład surowcowy: 100% bawełna). Ocieplina - wypełnienie: pianka poliestrowa. Materiał ma właściwości termoizolacyjne - bardzo dobrze ogrzewa ciało. Jego dodatkową zaletą jest to, że nie gniecie się i nie wymaga prasowania.

Certyfikaty
Artykuł oznaczony znakiem "Wyprodukowano w Polsce".
Kupując ten produkt otrzymują Państwo gwarancję, że został zaprojektowany i uszyty w kraju co sprawia, że wolny jest od ewentualnych zagrożeń związanych z produkcją w Chinach. Możliwe jest to dzięki temu, że wytwórca posiada własną produkcję, począwszy od powstania modelu do produktu finalnego (wzorcownia, hafciarnia, szwalnia). Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że większość wyrobów tego producenta szyta jest z dzianin i tkanin nabywanych od producentów polskich.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Kurtka futerko - bluza z kapturem z polaru Misie z długim rękawem różowa Dany

Kurtka futerko - bluza z kapturem z polaru Misie z...

Cena: 18.90 zł

Śpiwór i rozpinany pajacyk z kapturem 2w1 Misie z polaru Dany

Śpiwór i rozpinany pajacyk z kapturem 2w1 Misie z ...

Cena: 29.90 zł

Spodnie sztruksowe Gwiazdka z podszewką bawełnianą haft Dany

Spodnie sztruksowe Gwiazdka z podszewką bawełnianą...

Cena: 17.90 zł