JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Gąbka do kąpieli niebieski kwiatek z przyssawką Canpol babies

Kod produktu: JDZP49146 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 3.59 zł
Cena bez wyprzedaży: 4.94 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Gąbka do kąpieli niebieski kwiatek z przyssawką Canpol babies

Mało miejsca w łazience? Nie wiadomo, co zrobić z gąbką? Canpol babies pomyślał o takich kłopotach i znalazł na nie receptę. Zaprojektował gąbkę wyposażoną w przyssawkę, która doskonale przywiera do gładkich powierzchni. Miła w dotyku gąbka w kształcie kwiatka została stworzona specjalnie z myślą o pielęgnacji delikatnego ciałka małego dziecka. Jej żywe kolory przyciągają uwagę dzieci, aktywizując do wodnych zabaw oraz zachęcając do samodzielności. Polecamy!
  • wyposażona w przyssawkę
  • kształt kielicha kwiatu
  • delikatna w dotyku
  • kolorystyka: niebiesko-zielono-żółta
  • uczy samodzielnego dbania o higienę.
Marka Canpol babies powstała w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rodziców i kształtujący się model rodzicielstwa, wymagający coraz większego zaangażowania ojców oraz pogodzenia aktywnego stylu życia partnerów z wychowaniem dziecka. Tworzenie produktów odpowiadających najwyższym oczekiwaniom nie jest łatwe. O marce Canpol babies powiedzieć można z całą pewnością, że wymaganiom tym sprostała w 100%, o czym świadczą pozytywne opinie zadowolonych rodziców.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.