JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Smoczki o wolnym przepływie 2 szt. przeźroczyste 0m+ Fisher-Price Avent

Kod produktu: JDZP49020 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 18.99 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Smoczki o wolnym przepływie 2 szt. przeźroczyste 0m+ Fisher-Price Avent

Dobra butelka do karmienia wyposażona w odpowiedni smoczek to podstawa. Fisher-Price, wiedząc o tym, zaprojektował 4 rodzaje smoczków do butelek o przepływie dostosowanym do wieku dziecka. Dodatkowo smoczki dla danej grupy wiekowej oznaczone są innymi kolorami, więc można je łatwo zlokalizować. Przeźroczyste to smoczki o wolnym przepływie, przeznaczone dla niemowląt od chwili narodzin. Miękkie, antykolkowe, wykonane z silikonu. Nie przebarwiają się, a kształtem i strukturą przypominają matczyną pierś. W kołnierzu posiadają otwór, dzięki czemu dziecko pijąc nie połyka nadmienych ilości powietrza. Doceniają je dzieci i rodzice na całym świecie.
  • miękkie, antykolkowe smoczki o wolnym przepływie Fisher Price
  • ilość sztuk w opakowaniu: 2
  • ilość dziurek: 1
  • kolor: przeźroczyste
  • dla niemowląt 0m+
  • pasują do butelek Avent Classic
  • wykonane z silikonu
  • otwór w kołnierzu smoczka zmniejsza ilość połykanego przez dziecko powietrza
  • smoczki otrzymały złoty medal w kategorii "Nagroda za doskonałość" (Award for excellence) przyznany w roku 2005/6 przez Mother&Baby magazine.
Kiedy pada nazwa Fisher-Price, myślimy "zabawki". I to do tego świetne! Tymczasem Fisher-Price dba o nasze pociechy nie tylko w czasie zabawy i nauki, ale także podczas posiłków. W bogatej ofercie produktów marki Fisher-Price znajdziemy butelki, smoczki do butelek, smoczki uspokajające, kubeczki treningowe, śliniaki i wiele innych produktów niezbędnych podczas opieki nad małym dzieckiem. Uznany producent dba o to, aby jego produkty były bezpieczne, trwałe i wygodne w użyciu, ale o tym zdaje się nie trzeba nikogo przekonywać. W końcu to Fisher-Price!
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.