JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Śpiwór i rozpinany pajacyk z kapturem 2w1 Misie z polaru Dany

Kod produktu: JDZP48917 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Śpiwór i rozpinany pajacyk z kapturem 2w1 Misie z polaru Dany

Ciepły i wygodny zestaw 2w1 - śliczny, rozpinany pajacyk z kapturem dedykowany dla dziewczynki oraz równie przyjemny śpiworek. Wykonane z miłego w dotyku i ciepłego polaru. Utrzymane w różowej tonacji. Śpiwór z barwną aplikacją na przodzie przedstawiającą sympatycznego niedźwiadka oraz napis "cherry sweet apple dany pear", z uchwytem przy nóżkach ułatwiającym zsunięcie. Na szelkach, zapinanych na guziczki. Idealnie spisuje się podczas długich zimowych spacerów. Pajacyk rozpinany z przodu na całej długości. Zamek kryty, z tworzywa, metalowy suwak. Rękawki na końcach można wywinąć i całkowicie zakryć dłonie, co świetnie chroni palce przed chłodem. Kaptur z białą podszewką w jasnoróżowe wzorki. Na ramionkach pajacyka szlufki przez które przewleka się szelki śpiwora zapobiegając jego zsunięciu i odkryciu w czasie spaceru. Idealne rozwiązanie dla ruchliwych milusińskich. Całość została zaprojektowana i odszyta tak, by zapewnić dziecku maksimum komfortu. Modny krój i sympatyczny kolor sprawiają, że dziewczynki wyglądają w tym komplecie naprawdę ładnie.
  • komplet - rozpinany pajacyk z kapturem i śpiwór, z polaru
  • w kolorze jasnoróżowym
  • na przodzie śpiwora aplikacja przedstawiająca sympatycznego niedźwiadka oraz napis "cherry sweet apple dany pear"
  • śpiwór na szelkach zapinanych na guziczki, z praktycznym uchwytem przy nóżkach
  • pajacyk rozpinany z przodu na całej długości, zamek z tworzywa, suwak metalowy
  • końce rękawków można wywinąć i zakryć całkowicie dłonie, co chroni palce przed wiatrem i chłodem
  • kaptur na podszewce w jasnoróżowe wzorki
  • mocne szwy szyte miękkimi nićmi - nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla skóry
  • z kolekcji "Misie".
W naszej kolekcji odzieży niemowlęcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie ubranka w temperaturze do 40°C. Nie chlorować. Suszyć w pozycji pionowej bez wirowania. Nie prasować. Można czyścić chemicznie przy użyciu benzyny lub chloroetanu.

Z czego to jest wykonane
Ubranko uszyto z polaru (skład surowcowy: 100% poliester). Ta miła w dotyku i lekka tkanina charakteryzuje się niezwykłą miękkością. Materiał z polaru ma właściwości termoizolacyjne - bardzo dobrze ogrzewa ciało. Jego dodatkową zaletą jest to, że nie gniecie się i nie wymaga prasowania. Jest wytrzymały na rozciąganie i ściskanie. Dodatkowo bardzo praktyczny w szyciu - jego brzegi nie wymagają obrębiania (nie strzępi się na brzegach). Podszewka kaptura wykonana z bawełny.

Certyfikaty
Artykuł oznaczony znakiem "Wyprodukowano w Polsce".
Kupując ten produkt otrzymują Państwo gwarancję, że został zaprojektowany i uszyty w kraju co sprawia, że wolny jest od ewentualnych zagrożeń związanych z produkcją w Chinach. Możliwe jest to dzięki temu, że wytwórca posiada własną produkcję, począwszy od powstania modelu do produktu finalnego (wzorcownia, hafciarnia, szwalnia). Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że większość wyrobów tego producenta szyta jest z dzianin i tkanin nabywanych od producentów polskich.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Czapka wiązana dziecięca bawełniana Misie biała w różowe wzorki Dany

Czapka wiązana dziecięca bawełniana Misie biała w ...

Cena: 3.90 zł

Bluzka bawełniana z długim rękawem Pszczółka z kieszonką Dany

Bluzka bawełniana z długim rękawem Pszczółka z kie...

Cena: 12.90 zł

Body z długim rękawem Pszczółka bawełniane w paski Dany

Body z długim rękawem Pszczółka bawełniane w paski...

Cena: 7.90 zł