JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Sukienka - princeska sztruksowa Misie z haftem kwiatki różowa Dany

Kod produktu: JDZP48885 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Sukienka - princeska sztruksowa Misie z haftem kwiatki różowa Dany

Śliczna sukieneczka typu princeska dla każdej małej elegantki. Wykonana z miłego i miękkiego w dotyku sztruksu. Sukienka utrzymana w tonacji sympatycznego różu, z haftami przedstawiającymi kolorowe kwiatki. Dziewczynki uwielbiają takie zdobienia! Sukienka zapinana w stanie na trzy śliczne ozdobne guziczki w kształcie kwiatków. Marszczona, dół szeroko rozkloszowany, bardzo dobrze się układa. Ciekawy krój i piękny wzór tkaniny sprawia, że dziewczynki chętnie noszą tę sukienkę i wyglądają w niej naprawdę ładnie. Jest lekka, wygodna i tak ładnie się kręci! Została zaprojektowana i odszyta tak, by zapewnić dziecku maksimum komfortu. W zestawie z praktycznym wieszaczkiem na ubranko.
  • sukienka princeska, ze sztruksu
  • w kolorze różowym
  • z haftami przedstawiającymi kolorowe kwiatki
  • zapinana z przodu, w stanie, na trzy śliczne ozdobne guziczki w kształcie kwiatków
  • dół rozkloszowany
  • mocne szwy szyte miękkimi nićmi - nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla skóry
  • z kolekcji "Misie".
W naszej kolekcji odzieży niemowlęcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca prać ubranko ręcznie. Nie chlorować. Nie wirować ani nie suszyć w automatach. Prasować w temperaturze do 150°C. Nie czyścić chemicznie.

Z czego to jest wykonane
Ubranko uszyto z delikatnego sztruksu (skład surowcowy: 100% bawełna). Czy jest bezpieczniejsza tkanina dla skóry Twojego dziecka? Wygoda i komfort jaki odczuwa delikatne ciało w kontakcie z produktem wykonanym z naturalnych surowców nie mają sobie równych. Drobne włókna i silne własności absorpcyjne wilgoci (do 20% swojej objętości nie jest w dotyku mokra) - oto dlaczego tak chwalimy sobie ten materiał. Tkaniny bawełniane pozwalają skórze oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewają. Są odporne na zniszczenie, bardzo dobrze się piorą i łatwo je utrzymać w higienicznym stanie. Nie ładują się elektrostatycznie i nie ulegają sfilcowaniu.

Certyfikaty
Artykuł oznaczony znakiem "Wyprodukowano w Polsce".
Kupując ten produkt otrzymują Państwo gwarancję, że został zaprojektowany i uszyty w kraju co sprawia, że wolny jest od ewentualnych zagrożeń związanych z produkcją w Chinach. Możliwe jest to dzięki temu, że wytwórca posiada własną produkcję, począwszy od powstania modelu do produktu finalnego (wzorcownia, hafciarnia, szwalnia). Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że większość wyrobów tego producenta szyta jest z dzianin i tkanin nabywanych od producentów polskich.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Sandały dziewczęce tekstylne Smerfetka w kropki różowe Vi-GGa-Mi

Sandały dziewczęce tekstylne Smerfetka w kropki ró...

Cena: 7.90 zł

Bluzka bawełniana z długim rękawem Misie z nadrukiem i różową falbanką Dany

Bluzka bawełniana z długim rękawem Misie z nadruki...

Cena: 7.90 zł

Body z długim rękawem Misie bawełniane różowe z aplikacją Dany

Body z długim rękawem Misie bawełniane różowe z ap...

Cena: 6.90 zł

Bluzka bawełniana z długim rękawem Gwiazdka z haftem aniołek Dany

Bluzka bawełniana z długim rękawem Gwiazdka z haft...

Cena: 10.90 zł