JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Kołdra antyalergiczna AMW Medical I duża

Kod produktu: JDZP48875 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 36.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 99.36 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Kołdra antyalergiczna AMW Medical I duża

Oferowane w naszym sklepie wyroby firmy AMW z Programu Zdrowie skupiają kolekcję Medical. Owa seria kusi niezwykle wysoką estetyką, zaś funkcjonalność niniejszej kołdry spełni oczekiwania wymagających klientów. Kołdra Medical II o wymiarach 160x200cm przeznaczona jest dla alergików, którzy pragną, aby ich sen był w niczym niezakłócony po intensywnym dniu, kiedy to są narażeni na różnego rodzaju alergeny (wyjątek stanowi uczulenie na bawełnę i poliester). Skierowana jest również dla osób cierpiących na schorzenia neurologiczne, reumatyczne czy zwyrodnieniowe stawów lub kręgosłupa. Wypełnienie kołder składa się wyłącznie z silikonowanego poliestru typu Hollow: włókna skręcane termiczne nadają lekkość i puszystość kołdrze. Nie powodują również utraty ciepła, a zarazem pozwalają ciału ludzkiemu oddychać, zapobiec nadmiernej jej potliwości. Kołdry z takimi włóknami są bardzo wytrzymałe i odporne na zagniecenia. Produkty firmy AMW sygnowane są Świadectwem Jakości Instytutu Leków w Warszawie.

  • wymiary kołdry: 160x200cm
  • produkt medyczny dla alergików
  • seria Zdrowie: Medical
  • 52% poliester, 48% bawełna
  • wypełnienie poduszek: poliester silikonowany typu Hollow
  • kolor biały
  • zapakowane w estetyczne opakowanie
  • posiada certyfikat CE, Tekstylia Godne Zaufania i Świadectwo Jakości Instytutu Leków w Warszawie.

W naszej kolekcji poduszek i kołder znajdziesz także podobne produkty o innych wymiarach. Zachęcamy do odwiedzenia stron z podobnymi produktami. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym komplety pościeli posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.


Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie w temperaturze do 95°C - zwinięte i przewiązane w rulon. Nie chlorować. Płukanie i wirowanie nie wymagają zachowania środków ostrożności. Można suszyć przy normalnych obrotach. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie.

Z czego to jest wykonane
Poszycie uszyto z materiału o składzie: 48% bawełna, 52% poliester. Czy jest bezpieczniejsza tkanina dla skóry Twojego dziecka? Tkaniny bawełniane pozwalają skórze oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewają. Domieszka poliestru sprawia, że są odporne na zniszczenie, bardzo dobrze się piorą i łatwo je utrzymać w higienicznym stanie (nie chłoną wilgoci, nie gniotą się i szybko schną).

Certyfikaty
Materiał wyprodukowany z przędzy posiadającej certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
Od 1992 roku Oeko-Tex Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.