JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Komplet pościeli: poszewki na kołderkę i poduszkę z ochraniaczem bawełniany kolorowe paski MY-SWEET-BABY PEXIM

Kod produktu: JDZP48780 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 35.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 99.99 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Komplet pościeli: poszewki na kołderkę i poduszkę z ochraniaczem bawełniany kolorowe paski MY-SWEET-BABY PEXIM

Rewelacyjny komplet pościeli będący znakomitą dekoracją dla łóżeczka Twojego dziecka. Komplet składa się z poszewek na poduszkę o wymiarach 40x60cm i na kołderkę o wymiarach 90x120cm. Poszycie obu elementów wykonano ze 100% bawełny. Wyposażono je w wygodny, kryty zamek, który ułatwia zdejmowanie i zakładanie. Do kompletu dołączono również specjalny ochraniacz na szczebelki o pogrubionych brzegach zwiększających bezpieczeństwo dziecka. Również w tym celu podwyższono zagłówek ochraniacza (o 40cm). Jest w tym miejscu lekko zaokrąglony, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do każdego łóżeczka. Ochraniacz wypełniono grubą warstwą sprężystej włókniny silikonowej o właściwościach antyalergicznych. Zdobiony aplikacjami (dwa duże serduszka) jest starannie skrojony i uszyty (posiada długie, mocne troczki), przez co zachowuje swój kształt nawet po wielu praniach. Estetycznie zapakowany komplet to idealny zestaw na prezent dla dziecka.

 • wymiary poszewki na poduszkę: 40x60cm
 • wymiary poszewki na kołderkę: 90x120cm
 • wymiary ochraniacza na szczebelki: 30x170cm
 • trzyczęściowa pościel bawełniana: poszewki na kołderkę i poduszkę z ochraniaczem na szczebelki
 • w kolorowe paski
 • poszycie zapinane na kryty zamek
 • ochraniacz o pogrubionych brzegach
 • zagłówek ochraniacza zdobiony aplikacją (dwa duże serca)
 • świetnie się dopasowuje do łóżeczka
 • posiada właściwości antyalergiczne
 • zachowuje pierwotny kształt po wielokrotnym praniu
 • estetyczne i praktyczne opakowanie
 • idealny na prezent dla dziecka
 • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla malucha.

W naszej kolekcji pościeli znajdziesz także podobne produkty o innych wymiarach i w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron z podobnymi produktami. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym komplety pościeli posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.


Zalecenia dotyczące prania i konserwacji

Producent zaleca pranie kołderki, poduszki i ochraniacza w temperaturze do 40°C. Można prać ręcznie lub mechanicznie. Stosować środki piorące przeznaczone do wyrobów niemowlęcych i dziecięcych. Płukać kilkakrotnie w ciepłej i zimnej wodzie. Następnie delikatnie odwirować lub wycisnąć. Suszyć w stanie rozwieszonym po nadaniu pierwotnego kształtu. Prasować w temperaturze 150°C. I najważniejsze - nie chlorować i nie prać chemicznie.

Z czego to jest wykonane
Poszycie kołderki, poduszki i ochraniacza uszyto z miękkiej i miłej w dotyku bawełny (zawartość 100%). Wygoda i komfort jaki odczuwa wrażliwe ciało malucha w kontakcie z produktem wykonanym z naturalnych surowców nie mają sobie równych. Drobne, delikatne w dotyku, miękkie włókna - oto dlaczego tak chwalimy sobie ten materiał. Tkaniny bawełniane pozwalają skórze oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewają. Są odporne na zniszczenie, bardzo dobrze się piorą i łatwo je utrzymać w higienicznym stanie. Nie ładują się elektrostatycznie i nie ulegają sfilcowaniu.Ochraniacz wypełniony został włókniną silikonową (100% poliester), która również  wspomaga poczucie miękkości i dodaje ciepła, a przy tym działa antyalergicznie.

Certyfikaty
Materiał wyprodukowany z przędzy posiadającej certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
Od 1992 roku Oeko-Tex Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.