JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Prześcieradło do łóżeczka frotte w kolorze jasnofioletowym 120 MY-SWEET-BABY PEXIM

Kod produktu: JDZP48751 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 10.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 16.24 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 

Prześcieradło do łóżeczka MY-SWEET-BABY w kolorze jasnofioletowym wykonane zostało z atestowanej frotty najwyższej jakości, o gramaturze 180g/m², która nadaje materiałowi niesamowitą miękkość i trwałość. Produkt firmy PEXIM znakomicie utrzymuje higienę i czystość materaca, chroniąc go przed zabrudzeniami. Jest miły dla skóry dziecka i przyjemny w dotyku. Idealnie pasuje do materaców o wymiarach 120x60cm, a przy tym wyposażony został w praktyczną gumkę w obwodzie, dzięki czemu świetnie się dopasowuje. Prześcieradło dostosowane zostało kolorystycznie do kompletów pościeli, dzięki czemu współtworzy razem z nimi harmonijną całość.

  • wymiary: 120x60cm
  • prześcieradło do łóżeczka wykonane z frotty
  • w kolorze jasnofioletowym
  • niesamowicie miękkie i trwałe
  • skutecznie chroni materac przed zabrudzeniami
  • miłe dla skóry i przyjemne w dotyku
  • wyposażone w praktyczną gumkę w obwodzie – świetnie się dopasowuje
  • pasuje do kompletów pościeli
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla malucha.

W naszej kolekcji prześcieradeł znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach i o innych wymiarach. Zachęcamy do odwiedzenia stron z podobnymi produktami. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym prześcieradła posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.


Zalecenia dotyczące prania i konserwacji

Producent zaleca pranie prześcieradła w temperaturze do 40°C. Można prać ręcznie lub mechanicznie. Stosować środki piorące przeznaczone do wyrobów niemowlęcych i dziecięcych. Płukać kilkakrotnie w ciepłej i zimnej wodzie. Następnie delikatnie odwirować lub wycisnąć. Suszyć w stanie rozwieszonym po nadaniu pierwotnego kształtu. Prasować w temperaturze 110°C. I najważniejsze - nie chlorować i nie prać chemicznie.

Z czego to jest wykonane
Prześcieradło uszyto z frotty - mięciutkiego i doskonale utrzymującego ciepło ciała materiału. Tkanina tworzona jest z dwóch osnów, podstawowej i pętelkowej. Osnowa podstawowa tworząca strukturę tkaniny jest wykonana z bardzo mocnej, gładkiej przędzy. Osnowa pętelkowa natomiast jest wykonana z przędzy miękkiej, puszystej, chłonnej i elastycznej. Wewnętrzna część materiału jest gładka i miła w dotyku. Wygoda i komfort jaki odczuwa delikatne ciało malucha w kontakcie z produktem wykonanym z frotty jest identyczny jak z produktem z bawełny. Zewnętrzna część tkaniny jest odrobinę szorstka w dotyku. Frotta jest odporna na zniszczenie, bardzo dobrze się pierze i łatwo ją utrzymać w higienicznym stanie. Nie ładuje się elektrostatycznie i nie ulega sfilcowaniu.

Certyfikaty

Materiał wyprodukowany z przędzy posiadającej certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
Od 1992 roku Oeko-Tex Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Materiał, z którego wykonano produkt posiada atest "Bezpieczny dla Dziecka".
Oznaczanie tym znakiem potwierdza, że wyrób nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia dzieci, gwarantując ich prawidłowy rozwój i bezpieczne mikrośrodowisko.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.