JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Gra ekonomiczna Monopoly U-Build Hasbro

Kod produktu: JDZP48739 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 45.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 114.99 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Gra ekonomiczna Monopoly U-Build Hasbro

Monopoly U-Build to kolejna, ale jakże inna odsłona tej klasycznej już gry ekonomicznej. Tutaj sam kontrolujesz całą grę. Wyjątkowości planszy, po której poruszają się gracze nie sposób przecenić. Budowana jak tor wyścigowy jest w pełni nieprzewidywalna. Naprawdę wszystko się może zdarzyć, przez co każda gra jest inna, a przy tym istnieje możliwość wyboru poziomu trudności: dla początkujących, klasyczny lub zaawansowany, przy czym wybór jednego z poziomów oznacza również wybór czasu gry (odpowiednio: 30, 60, 90 minut). Co więcej, można zaprojektować grę w takiej postaci, by ta odpowiadała potrzebom gracza, samodzielnie konstruować tor. Śmiało można zapraszać znajomych i bawić się w nieskończoność. Zbuduj miasto, jakie nie zaistniało jeszcze na ziemi. Zostań milionerem wszechczasów!

  • gra planszowa, ekonomiczna Monopoly U-Build
  • zawartość: 12 podwójnych płytek, 4 mosty, 4 płytki pojedyncze, 2 płytki stacji kolejowych, 6 pionków, 91 budynków, 22 karty "Tytuł własności", 17 kart "Szansa", 4 karty "Przypominacz", 2 kostki, 1 plik pieniędzy, arkusz z układem torów, instrukcja
  • liczba graczy: od 2 do 6
  • czas gry: od 30 do 90 minut
  • wspaniała gra rodzinna
  • wymiary opakowania: 27x27x5cm.

Hasbro to jedna z największych na świecie firm, zajmująca się produkcją gier i zabawek. Hasbro, będące jednocześnie marką, to producent takich znanych gier jak Monopoly, czy Zgadnij Kto To? Produkcją zabawek nawiązujących do tematyki znanego filmu animowanego "My Little Pony", firma zajmuje się już od ponad 20 lat. Wśród zabawek znajdziemy kucyki oraz wszelkie potrzebne akcesoria, od małych grzebieni i zegarków po torebeczki, a nawet domki. Pośród kucyków znajdziemy również zabawki interaktywne.

Dla dzieci w wieku od 8 lat.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.