JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Śpiworek ocieplany bez rękawków bawełniany zielony MY-SWEET-BABY PEXIM

Kod produktu: JDZP48710 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 20.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 49.30 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Śpiworek ocieplany bez rękawków bawełniany zielony MY-SWEET-BABY PEXIM

Powstały "z miłości" do dziecka, oryginalny, zielony śpiworek ocieplany MY-SWEET-BABY bez rękawków pochodzi z kolekcji "Miś z kokardką". Starannie i solidnie wykonany produkt oprócz tego, że znakomicie uzupełni wystrój pokoju Twojego dziecka, to jednak przede wszystkim zapewni mu idealny komfort i ciepło, a tym samym zdrowy i spokojny sen. Wszystko to możliwe jest dzięki najwyższej jakości każdego elementu śpiworka, wykonanego z surowców, które są w pełni ekologiczne, bezpieczne dla zdrowia i nie wywołują alergii. Niezwykle wygodny i praktyczny śpiworek dla dziecka do około 12 miesiąca życia posiada trzywarstwowe obszycie. Warstwę zewnętrzną stanowi kolorowa bawełna, wnętrze natomiast wykonane zostało z bawełny białej. Pomiędzy nimi producent zastosował sprężystą włókninę silikonową. Materiały tworzące wszystkie trzy warstwy objęte zostały certyfikatem Öko-Tex. Zdobione ślicznym haftem (wesoły miś z atłasową kokardką) okrycie zapinane jest na zamek umieszczony po środku i poprowadzony przez całą długość śpiworka. To praktyczne rozwiązanie umożliwia przewinięcie dziecka bez konieczności budzenia go. Ponadto śpiworek jest poszerzany u dołu, dzięki czemu maluszek może wykonywać swobodne ruchy. Produkt pod względem wzoru (zielona krateczka) dopasowany jest do kompletu pościeli z haftami. Estetycznie i praktycznie zapakowany idealnie nadaje się na prezent dla dziecka.

 • wymiary: 50x77cm
 • bawełniany śpiworek ocieplany bez rękawków MY-SWEET-BABY
 • w kolorze zielonym w kratkę
 • z nadrukiem: miś z kokardką
 • pochodzi z kolekcji "Miś z kokardką"
 • starannie i solidnie wykonany
 • znakomicie uzupełnia i ozdabia wystrój pokoju
 • pasuje do każdego wnętrza
 • zapewnia idealny komfort i ciepło oraz zdrowy, spokojny sen
 • niezwykle wygodny i praktyczny
 • wykonany trzywarstwowo
 • zapinany na zamek wzdłuż całej długości śpiworka
 • poszerzany u dołu
 • dopasowany do kompletu pościeli
 • estetycznie zapakowany idealny na prezent
 • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla malucha.

W naszej kolekcji śpiworków znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach, fasonach i wzorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym śpiworki posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.


Zalecenia dotyczące prania i konserwacji

Producent zaleca pranie śpiworka w temperaturze do 40°C. Można prać ręcznie lub mechanicznie. Stosować środki piorące przeznaczone do wyrobów niemowlęcych i dziecięcych. Płukać kilkakrotnie w ciepłej i zimnej wodzie. Następnie delikatnie odwirować lub wycisnąć. Suszyć w stanie rozwieszonym po nadaniu pierwotnego kształtu. Prasować w temperaturze 150°C. I najważniejsze - nie chlorować i nie prać chemicznie.

Z czego to jest wykonane
Śpiworek uszyto trzywarstwowo, z miękkiej i miłej w dotyku bawełny (zawartość 100%). Czy jest bezpieczniejsza tkanina dla skóry Twojego dziecka? Wygoda i komfort jaki odczuwa wrażliwe ciało malucha w kontakcie z produktem wykonanym z naturalnych surowców nie mają sobie równych. Drobne, delikatne w dotyku, miękkie włókna - oto dlaczego tak chwalimy sobie ten materiał. Tkaniny bawełniane pozwalają skórze oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewają. Są odporne na zniszczenie, bardzo dobrze się piorą i łatwo je utrzymać w higienicznym stanie. Nie ładują się elektrostatycznie i nie ulegają sfilcowaniu.

Certyfikaty
Materiał wyprodukowany z przędzy posiadającej certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
Od 1992 roku Oeko-Tex Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.