JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Buciki dziecięce zapinane na rzep czerwone BOBAS

Kod produktu: JDZP46986 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Buciki dziecięce zapinane na rzep czerwone BOBAS

Pierwsze buciki dla Twojego maluszka, w których będzie stawiało ono pierwsze, jakże ważne kroki. Dlatego zapewnienie mu bezpieczeństwa, komfortu i wygody jest niezbędne. Czerwone buciki z białymi elementami zapinane są na podwójny, szeroki rzep. Takie rozwiązanie sprawia, że buciki idealnie dopasowują się do małej i nieukształtowanej w pełni stópki dziecka, przez co również pozwalają na swobodną pracę mięśni. Warstwa wierzchnia niezwykle lekkich i wygodnych bucików wykonana jest z tworzywa przypominającego skórę. Wnętrze natomiast wyściełane jest delikatną i miękką powłoką bawełnianą (100%), która przepuszcza powietrze, co zapobiega poceniu się stóp dziecka. Buciki posiadają antypoślizgową, elastyczną podeszwę, która jednak jest na tyle miękka (wykonana została z tkaniny), że znakomicie amortyzuje mikrowstrząsy, a przy tym zapewnia bezpieczeństwo maluszkowi. Szeroki nosek bucików umożliwia swobodne poruszanie palcami, a wysoki, dobrze wyprofilowany zapiętek, który sięga powyżej kostki, w odpowiednim stopniu usztywnia piętę, ale i pozwala dziecku z łatwością poruszać stopą. Atrakcyjne kolorystycznie, modne buciki, zapakowane w estetyczne i praktyczne opakowanie idealnie nadają się na prezent dla maleńkiego, jeszcze niechodzącego dziecka.

 • buciki dziecięce
 • w kolorze czerwonym z białymi elementami
 • zapinane na podwójny, szeroki rzep
 • lekkie i wygodne
 • posiadają antypoślizgową, elastyczną, odpowiednio twardą podeszwę z tkaniny
 • idealnie dopasowują się do stópki dziecka
 • pozwalają na swobodną pracę mięśni
 • szeroki nosek umożliwia swobodne poruszanie palcami
 • wysoki, wyprofilowany zapiętek odpowiednio usztywnia stopę
 • estetyczne i praktyczne opakowanie
 • idealne jako prezent dla dziecka
 • wykonane z najwyższej jakości materiałów.

W naszej kolekcji obuwia dziecięcego znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron z podobnymi produktami. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym buciki posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.


Zalecenia dotyczące czyszczenia i konserwacji

Producent zaleca ręczne pranie bucików. Produktu nie można czyścić chemicznie, prasować ani chlorować.


Z czego to jest wykonane
Wierzch obuwia wykonany z tworzywa. Wnętrze obuwia uszyto z bawełny, oddychającej tkaniny przeciwdziałającej poceniu się stóp. Podeszwa butów wykonana z tkaniny. Gatunek 1.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Bluzka - koszulka bawełniana z długim rękawem Lotnik z aplikacją Helikopter Dany

Bluzka - koszulka bawełniana z długim rękawem Lotn...

Cena: 10.90 zł

Skarpetki niemowlęce (szare) biedronki z dzianiny bawełnianej antypoślizgowe z grzechotką BOBAS

Skarpetki niemowlęce (szare) biedronki z dzianiny ...

Cena: 11.52 zł