JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Śliniak na rzep średni z frotty w kolorze żółtym z aplikacją BOBAS

Kod produktu: JDZP46901 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 9.42 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Śliniak na rzep średni z frotty w kolorze żółtym z aplikacją BOBAS

Od dziś posiłki również staną się dla Twojego dziecka zabawą, a wszystko dzięki śliniaczkowi firmy BOBAS. Żółty śliniaczek z zieloną, uśmiechniętą żabką przyciągającą uwagę maluszka, skutecznie ochroni jego ubranko przed zabrudzeniami. Bardzo wygodny w użyciu produkt zapinany jest na rzep, dzięki czemu można go w łatwy i szybki sposób zakładać oraz zdejmować, eliminując tym samym rosnące zniecierpliwienie dziecka. Przeznaczony dla dzieci w wieku powyżej 12 miesięcy średni śliniaczek wykonany został z miękkiej frotty. Bogato zdobiony śliniaczek z pewnością sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości.

  • średni śliniaczek wykonany z frotty
  • w żółtym kolorze
  • z atrakcyjną aplikacją: zielona uśmiechnięta żabka
  • skutecznie chroni przed zabrudzeniami
  • zapinany na rzep
  • wygodny w użyciu
  • umożliwia łatwe i szybkie zakładanie i zdejmowanie
  • dobry gatunkowo, farbowany barwnikami bezpiecznymi dla malucha.

W naszej kolekcji śliniaków znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach i z atrakcyjnymi wzorami. Zachęcamy do odwiedzania stron z podobnymi produktami. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym śliniaki posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.


Zalecenia dotyczące prania i konserwacji

Producent zaleca pranie w temperaturze do 40°C. Śliniaka nie można czyścić chemicznie, wirować, prasować, ani chlorować.

Z czego to jest wykonane
Śliniak wykonany został z frotty (skład surowcowy: 65% bawełna, 35% poliester), czyli mięciutkiego i delikatnego materiału. Tkanina tworzona jest z dwóch osnów: podstawowej i pętelkowej. Osnowa podstawowa, tworząca strukturę tkaniny jest wykonana z bardzo mocnej, gładkiej przędzy. Osnowę pętelkową natomiast stanowi przędza miękka, puszysta, chłonna i elastyczna. Wewnętrzna część materiału jest gładka i miła w dotyku. Wygoda i komfort jakie odczuwa delikatne ciało malucha w kontakcie z produktem wykonanym z frotty, są identyczne jak w przypadku produktu wykonanego z bawełny. Zewnętrzna część tkaniny - osnowa pętelkowa jest odrobinę szorstka w dotyku, w zależności od tego, jaki jest skład surowcowy. Frotta jest odporna na zniszczenie, bardzo dobrze się pierze i łatwo ją utrzymać w higienicznym stanie. Nie poddaje się wpływom elektrostatycznym i nie ulega sfilcowaniu.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.