JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Zestaw figurek Mikro Świat Auta: Marian Roman Guido EPEE

Kod produktu: JDZP46865 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 5.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 16.27 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Zestaw figurek Mikro Świat Auta: Marian Roman Guido EPEE

Niesamowicie atrakcyjny i niepowtarzalny komplet figurek-samochodów z serii "Mikro Świat Cars", to zestaw trzech zmotoryzowanych postaci z disneyowskiego filmu animowanego "Auta" (ang. "Cars"). Znajdziemy tutaj bohaterów ze świata wielkich, samochodowych wyścigów, sympatyczne auta, które mówią. Już teraz możesz mieć je wszystkie razem. Potężnej, czerwonej ciężarówce, czyli Marianowi towarzyszą przepiękny, fioletowy Chevrolet Roman oraz niebieski Guido, który codziennie przewozi dziesiątki ton na swoich widłach. Niebawem zajadą do Twojego pokoju, by pokazać Ci kilka sztuczek. Baw się wspaniałymi pojazdami firmy EPEE. Udaj się razem z nimi do magicznego świata bajecznej fantazji, w którym wszystko się może zdarzyć.

  • zestaw figurek-samochodzików "Mikro Świat Cars"
  • w zestawie: Marian, Roman, Guido.

Firma EPEE Polska oferuje szeroki wachlarz produktów skierowanych do dzieci w każdym wieku. Dbając o wysoką jakość, producent stara się, aby zabawki sprawiały dzieciom jak najwięcej radości i pobudzały ich wyobraźnię. Produkty te często nawiązują do znanych bajek, przez co pomagają dzieciom przenieść się w magiczny świat ulubionych bohaterów.

Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.