JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Ubranko do nurkowania dla chomików Zhu Zhu Pets

Kod produktu: JDZP46784 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 5.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 25.78 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Ubranko do nurkowania dla chomików Zhu Zhu Pets

Ubranko oraz maska tlenowa to komplet do nurkowania dla Twojego chomiczka. Wyobraź sobie, że od dziś Twój chomik może odkrywać tajemnice, jakie kryją się w głębinach Morza Karaibskiego, wspaniałe, bajecznie kolorowe rafy koralowe, wodne stworzenia, jakich dotychczas nie spotkał żaden chomik. Ubranko do nurkowania dla chomików Zhu Zhu Pets sprawi, że Twoje zwierzątko będzie mogło poczuć się naprawdę wyjątkowo.

  • ubranko do nurkowania dla chomika
  • zestaw nie zawiera chomika
  • w zestawie: ubranko, maska tlenowa
  • doskonały element uzupełniający.

Chomiki Zhu Zhu są zawsze miłe i chętne do głaskania i zabawy. To idealna propozycja dla każdego dziecka, które nie może mieć prawdziwego zwierzątka. Chomiki przypominają prawdziwe zwierzaczki i każdy z nich ma własną, unikalną osobowość. 2 rożne tryby zachowania naszego małego gryzonia gwarantują wiele godzin zabawy.

Dla dzieci w wieku +4.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.