JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Suknia wieczorowa Barbie Modne Kreacje w kolorze różowym Mattel

Kod produktu: JDZP46726 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 8.50 zł
Cena bez wyprzedaży: 25.99 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Suknia wieczorowa Barbie Modne Kreacje w kolorze różowym Mattel

Doskonale wiemy, że Twoja supergwiazda Barbie wybiera się na tegoroczne rozdanie najbardziej prestiżowych nagród filmowych. Na takiej imprezie, gdzie przybędą goście z wielkiego filmowego świata, trzeba wyglądać wyśmienicie, wyróżniać się spośród tysiąca uderzających blaskiem kreacji. Tymczasem Twoja Barbie nie ma w swojej garderobie sukienki, w której mogłaby poczuć się wyjątkowo. Nie przejmuj się, właśnie w tym celu stworzyliśmy dla Twojej lalki wspaniałą, niepowtarzalną kolekcję sukien, znakomicie pasujących do tego typu imprez. Odnajdziesz tu między innymi błyszczącą powabem, różową suknię wieczorową, w której Twoja lalka zaprezentuje się wyśmienicie. Nie przegap okazji. Do sukni dołączamy również parę wyjątkowych bucików oraz modną torebkę. To dla Ciebie prawdziwa szansa na zebranie całej kolekcji.

  • sukienka wieczorowa Barbie z serii Modne Kreacje
  • w zestawie: sukienka, para bucików, torebka
  • kolor sukienki: różowy
  • ubranie pasuje do większości lalek Barbie.

Zabawa z lalką Barbie to przygoda, która na długo pozostaje w pamięci. Czesanie, przebieranie, strojenie i kreowanie nowych przygód, to niesamowita i niepowtarzalna frajda! Tworzenie własnego, małego świata, w którym to my decydujemy o wszystkim, co ma się wydarzyć. Możliwości są ogromne.
 

Produkt przeznaczony jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.