JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Czapka zimowa akrylowa Glamour fioletowa Mariquita

Kod produktu: JDZP46701 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Czapka zimowa akrylowa Glamour fioletowa Mariquita

Ta śliczna i ciepła czapka dedykowana jest dla dziewczynek. Utrzymana w ciepłej tonacji fioletu, co sprawia, że dziewczynki chętnie ją noszą. Pasuje do większości kurtek i płaszczyków. Została wykonany z ciepłego akrylu, imitującego mięciutką wełnę, co dodatkowo zwiększa wygodę noszenia. Zaprojektowana i odszyta tak, by zapewnić dziecku maksimum komfortu. Modny wzór i kolor sprawiają, że dziewczynki wyglądają w niej naprawdę ładnie. 
  • czapkę z akrylu
  • w kolorze fioletowym
  • lekka i ciepła
  • mięciutka i miła w dotyku
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla skóry
  • z kolekcji Glamour.
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Prać w temperaturze do 30°C. Nie chlorować. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie. Nie wirować.


Z czego to jest wykonane
Czapka została uszyta z akrylu (100%). Ta miła w dotyku i lekka tkanina charakteryzuje się miękkim splotem włókien, podob­nym do wełny. Materiał z akrylu jest spręży­sty i ma właściwości termoizolacyjne - bardzo dobrze ogrzewa ciało. Jego dodatkową zaletą jest to, że nie gniecie się i nie wymaga prasowania. Cechuje się odpornością na działanie ultrafioletu, dzięki czemu nie występuje proces żółknięcia materiału ani blaknięcia - kolory dłużej pozostają intensywne. Jest wytrzymały na rozciąganie i ściskanie. Testy udowodniły, że materiał ten jest bezpieczny dla skóry dzieci. Jakość: pierwsza.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Płaszcz dziewczęcy zimowy ocieplany - kożuch Glamour ciemnofioletowy Mariquita

Płaszcz dziewczęcy zimowy ocieplany - kożuch Glamo...

Cena: 35.00 zł

Szalik zimowy akrylowy Glamour fioletowy Mariquita

Szalik zimowy akrylowy Glamour fioletowy Mariquita

Cena: 12.90 zł

Rękawiczki zimowe akrylowe Glamour fioletowe Mariquita

Rękawiczki zimowe akrylowe Glamour fioletowe Mariq...

Cena: 3.00 zł