JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Smoczuś perfumowany Malva MEGA Bloks

Kod produktu: JDZP46521 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 10.80 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Smoczuś perfumowany Malva MEGA Bloks

Pachnący smok.
Oto sympatyczny smoczuś Mystic Babies o imieniu Malva! Potrzebuje opieki, troskliwości i miłości. Dlatego tak go pokochasz. Gdy stworzysz mu warunki do zabawy, otoczysz swym ciepłem – stanie się Twoim ulubionym zwierzaczkiem, powiernikiem Twych zaufanych zwierzeń! A kiedy naciśniesz przycisk na plecach fioletowego smoczusia z wizerunkiem jabłka na brzuszku, zaczną ruszać się skrzydełka figurki i ze smoka wydobędzie się słodki, jabłkowy zapach. Malva już czeka na Twoje opiekuńcze serce!

  • smoczuś perfumowany Malva
  • wysokość figurki: 12cm
  • kolor: różowy
  • figurka pachnie jabłkami.

Zabawki Mega Bloks to stworzone z bezpiecznych materiałów elementy, dzięki którym dzieci mają zapewnioną wielogodzinną rozrywkę. Pozwolą dzieciom puścić wodze fantazji, stworzyć w swojej wyobraźni świat, z jakim dorośli, nie mają już do czynienia. Pewne jest to, że przez zabawę dzieci poznają swoje otoczenie, dzięki czemu stają się bardziej otwarte i radosne. Doskonałymi zabawkami wspierającymi rozwój dziecka są zabawki firmy Mega Bloks. Miłej rozrywki.

Produkt posiada certyfikat CE.

Dla dzieci w wieku od 4 lat.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.