JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Figurki zwierząt Kieszonkowi Przyjaciele: tygrys hipopotam niedźwiadek EPEE

Kod produktu: JDZP46465 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena promocyjna: 10.90 zł
Cena bez promocji: 17.93 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Figurki zwierząt Kieszonkowi Przyjaciele: tygrys hipopotam niedźwiadek EPEE

Mali, kieszonkowi przyjaciele z dżungli pozwolą dzieciom poznać dziki świat afrykańskich zwierząt z bliższej perspektywy. W zestawie zamieszczono 3 odkryte zwierzątka: tygrysa bengalskiego, hipopotama karłowatego, niedźwiadka grizzly, które wykonane są z miłego w dotyku futerka nadającego im prawdziwy wygląd. Niespodzianką jest jedno dodatkowe ukryte zwierzątko – jakie? To na pewno mieszkaniec dżungli, ale poznamy go dopiero po rozpakowaniu.

  • w zestawie: 3 odsłonięte zwierzątka: tygrys bengalski, hipopotam karłowaty, niedźwiadek grizzly, zwierzątko ukryte, 4 naklejki oraz ulotka z informacjami o całej kolekcji
  • zabawki są miłe w dotyku.

Firma EPEE to nie tylko zabawki często nawiązujące do najnowszych bajek czy filmów i pozwalające przenieść się w magiczny świat ulubionych bohaterów. To także w pełni precyzyjne wykonanie, wysoka jakość i kreatywność tworzenia widoczna już przy pierwszym kontakcie z zabawką.

Produkt sugerowany dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.