JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Gąbka koral prostokątna w kolorze czerwonym Canpol babies

Kod produktu: JDZP45937 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 1.99 zł
Cena bez wyprzedaży: 2.57 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Gąbka koral prostokątna w kolorze czerwonym Canpol babies

Wspaniała, delikatna w dotyku, czerwona gąbka koral o prostokątnym kształcie z zaokrąglonymi krawędziami firmy Canpol babies wykonana została z ekologicznej gąbki specjalnie przystosowanej do mycia delikatnego ciała małego dziecka. Idealnie sprawdza się podczas codziennych kąpieli, doskonale układa się w dłoni, a jej wyrazisty kolor przyciąga uwagę małych dzieci, co sprawia im wielką radość, uprzyjemniając tym samym kąpiel. Kolorowa gąbka spełnia również rolę edukacyjną. Pomaga i zachęca młodsze dzieci do nauki samodzielnego dbania o higienę. Odpowiednia także dla starszych.

  • gąbka koral
  • wykonana z ekologicznej gąbki
  • kolor: czerwony
  • kształt: prostokątna, zaokrąglona
  • świetnie układa się w dłoni
  • idealna podczas codziennych kąpieli
  • wyrazisty kolor przyciąga uwagę dziecka
  • umożliwia dokładne umycie
  • sprawia niesamowitą radość
  • uczy samodzielnego dbania o higienę.

Małe dziecko wymaga szczególnej troski i opieki już od pierwszych miesięcy życia, dlatego renomowana firma Canpol babies oferuje szeroką gamę praktycznych, bezpiecznych i estetycznych produktów, dzięki którym kąpiel i codzienne zabiegi pielęgnacyjne przyniosą wiele radości Tobie i Twojemu dziecku. Dzięki tym produktom macierzyństwo stanie się niewątpliwie pięknym i niezwykłym doświadczeniem. Zrozumiałe jest więc, że wymaga ono odpowiedzialności, troski i właściwego przygotowania.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.