JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Mata do zabawy Owieczka Canpol babies

Kod produktu: JDZP45880 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 34.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 119.00 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Mata do zabawy Owieczka Canpol babies

Wyszła owieczka z domu na łąkę. Mama jej dała wstążeczkę z dzwonkiem. A w dzwonku było serce i nuta: Kocham cię, mamo i jestem tutaj!
Śliczna mata dla maluszka wykonana jest z miękkiej, kolorowej tkaniny z ociepliną w środku, dobrze izolującą dziecko przed chłodem podłoża W atrakcyjnym kształcie i ciekawym wzorze. Z pewnością spodoba się każdemu maluszkowi. Intensywne barwy zachęcają do zabawy. Została wyposażona w różne atrakcyjne elementy stymulujące rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej dziecka, np.: elementy wydające dźwięki, części imitujące lusterka, kolorowe figurki itp. Figurki po odpięciu z powodzeniem mogą służyć jako grzechotki. Po złożeniu mata zajmuje niewiele miejsca. W zestawie praktyczny pokrowiec z półprzezroczytego tworzywa ułatwiający przechowywanie.
  • kolorowa mata do zabawy dla maluszka
  • średnica maty: 92cm
  • wysokość pałąków w miejscu złączenia: 50cm
  • po złożeniu zajmuje niewiele miejsca
  • wyposażona w akcesoria (figurki, grzechotki, lusterka itp.)
  • intensywne kolory i ciekawy wzór
  • w zestawie pokrowiec ułatwiający przechowywanie.
Firma Canpol działa w Polsce od roku 1990, intensywnie tworząc i rozwijając autorską kolekcję wyrobów. Z roku na rok oferta staje się bogatsza i bardziej ciekawa. Zdrowie i bezpieczeństwo każdego dziecka są najważniejsze, dlatego wszystkie produkty Canpol poddawane są odpowiednim testom, aby uniknąć wszelkich zagrożeń dla małego użytkownika. Wyroby zgodnie z odpowiednimi przepisami są badane zarówno w miejscu produkcji jak i w instytucjach kontrolujących jakość artykułów znajdujących się na rynku. Wszystkie artykuły opatrzone są symbolami atestów PZH, opiniami IMiDz, Centrum Zdrowia Dziecka, Świadectwami Instytutu Leków i znakiem bezpieczeństwa "B". Spełniają też normy Unii Europejskiej. Firma posiada własny, silnie rozwinięty dział opakowań, co pozwala na dodatkową kontrolę jakości produktów przed ich dotarciem do Klienta. Wszystko po to, by towar który trafia w ręce rodziców i dzieci był funkcjonalny i bezpieczny.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.