JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Majtki figi dla kobiet w ciąży zakrywające brzuch białe Canpol babies

Kod produktu: JDZP45402 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Majtki figi dla kobiet w ciąży zakrywające brzuch białe Canpol babies

Te wygodne wysokie majtki stanowią udogodnienie dla każdej mamy spodziewającej się dziecka. Wykonane są z delikatnej, bawełnianej tkaniny, która nie podrażnia skóry. Majtki idealnie przylegają do ciała, zakrywając brzuszek. Komfortowy fason sprawia, że majtki są wygodne w noszeniu, nie uciskają, pomagając tym samym w zniesieniu trudów ciąży. Występują w trzech rozmiarach: S, M i L w zależności od zaawansowania ciąży. W kolorze klasycznej bieli.

  • majtki dla kobiet w ciąży zakrywające brzuch
  • występują w rozmiarze: S (obwód bioder 82cm, wysokość tył 35cm, wysokość przód 41cm), M (obwód bioder 86cm, wysokość tył 37cm, wysokość przód 43cm), L (obwód bioder 94cm, wysokość tył 40cm, wysokość przód 46cm)
  • w kolorze białym
  • z delikatnej bawełnianej tkaniny
  • wygodne i estetyczne
  • starannie odszyte
  • wykonane z najwyższej jakości naturalnych surowców
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla skóry.
W naszej kolekcji bielizny dla przyszłych mam znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach i fasonach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Cała dostępna w naszym sklepie internetowym odzież posiada szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie bielizny w temperaturze do 40°C. Nie chlorować. Można wirować i suszyć w pralkosuszarce. Prasować w temperaturze 110°C. Nie prać chemicznie.

Z czego to jest wykonane
Majtki uszyto z miękkiej i miłej w dotyku bawełny (zawartość 100%). Czy jest bezpieczniejsza tkanina dla Twojej skóry? Wygoda i komfort jaki odczuwa ciało w kontakcie z produktem wykonanym z naturalnych surowców nie mają sobie równych. Drobne, delikatne w dotyku, miękkie włókna i silne własności absorpcyjne wilgoci - oto dlaczego tak chwalimy sobie ten materiał. Tkaniny bawełniane pozwalają skórze oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewają. Są odporne na zniszczenie, bardzo dobrze się piorą i łatwo je utrzymać w higienicznym stanie. Nie ładują się elektrostatycznie i nie ulegają sfilcowaniu.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.