JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Kubek 360° Active bez uchwytów o pojemności 350 ml Lovi Canpol

Kod produktu: JDZP45384 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 32.73 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Kubek 360° Active bez uchwytów o pojemności 350 ml Lovi Canpol

W rozwoju każdego dziecka ważne jest, aby dziecko uczyło się pić w sposób naturalny, na przykład jak ze szklanki, nie rozlewając jednocześnie napoju. Taką możliwość daje specjalnie w tym celu zaprojektowany Kubek 360° Lovi, który daje sposobność picia z każdego miejsca wokół krawędzi kubka. Kubek w wersji Active o pojemności 350 ml nie posiada ustnika, dlatego mamy wrażenie, jakby dziecko piło ze szklanki. System SteriTouch w nakrętce chroni przed bakteriami przy wykorzystaniu naturalnych właściwości antybakteryjnych srebra, mimo to jednak nie zastąpi standardowych zabiegów czyszczących, lecz skutecznie zwiększy ochronę pomiędzy okresami mycia. Swoim przeznaczeniem obejmuje grupę wiekową 18m+. Pełen zestaw składa się z: kapsla, nakrętki oraz pojemnika. Produkt nie zawiera biosfenolu A.

 • Kubek 360° Active
 • pojemność: 350 ml
 • elementy zestawu: kapsel, nakrętka, pojemnik
 • kolorystyka: niebieski, żółty, pomarańczowy
 • sposób picia: jak ze szklanki
 • bez ustnika
 • nakrętka antybakteryjna SteriTouch
 • grupa wiekowa: 18m+
 • skutecznie chroni przed rozlaniem
 • łatwy w użyciu
 • nie zawiera biosfenolu A.

Produkty marki Lovi wspomagają aktywne rodzicielstwo, które nie zawsze musi kojarzyć się wyłącznie z codziennym trudem oraz problemami związanymi z wychowywaniem i opieką nad dzieckiem. Rodzicielstwo to także fascynująca przygoda, w której rodzice mogą stać się najważniejszymi przewodnikami w poznawaniu przez dziecko świata. Z pewnością znaczną część tej podróży wypełniają nowe, nieznane dotąd czynności i obowiązki, które mają wspomóc postępująca z upływem czasu naukę bycia samodzielnym. Produkty Lovi stworzone zostały właśnie w tym celu, aby wspierać emocjonalny i fizyczny rozwój dziecka, czerpiącego z tego prawdziwą radość.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.