JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Biustonosz dla matek karmiących z odpinanymi miseczkami Premium ecru Canpol babies

Kod produktu: JDZP45359 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 56.91 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Biustonosz dla matek karmiących z odpinanymi miseczkami Premium ecru Canpol babies

Ten wygodny i praktyczny stanik stanowi nieocenione udogodnienie dla każdej mamy w okresie laktacji lub jeszcze spodziewającej się dziecka. Wykonany jest z najwyższej jakości tkaniny ozdobionej koronką. Wewnętrzna strona miseczki wykończona jest bawełną chroniącą przed podrażnieniem nadwrażliwych w okresie laktacji brodawek. Elastyczne miseczki pozwalają na umieszczenie w ich wnętrzu krążka laktacyjnego lub muszli laktacyjnej, chroniących bieliznę przed zabrudzeniem. Specjalny krój i zapięcie typu CLIP umożliwia odpinanie i zapinanie miseczki jedną ręką oraz karmienie dziecka bez zdejmowania biustonosza. Biustonosz ze względu na swoją elastyczność może być wykorzystywany również poza okresem karmienia, na przykład w trakcie ciąży. Biustonosz w kolorze ecru posiada elegancki krój i modny fason. Z pewnością przypadnie do gustu każdej mamie.

 • biustonosz dla matek karmiących
 • występuje w rozmiarze: 75B, 80B, 85B, 75C, 80C, 85C, 90C, 75D, 80D, 85D, 90D
 • w kolorze ecru
 • elastyczny, co pozwala na umieszczeniu wewnątrz miseczek krążka laktacyjnego lub muszli laktacyjnej
 • odpinane miseczki zdobione z zewnątrz elegancką koronką
 • zapięcie typu CLIP umożliwia odpinanie i zapinanie miseczki jedną ręką
 • pięknie zdobione ramiączka
 • na przodzie delikatna satynowa kokardka
 • wygodny i estetyczny
 • starannie odszyty
 • wykonany z najwyższej jakości naturalnych surowców
 • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla skóry.
W naszej kolekcji bielizny damskiej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach i fasonach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Cała dostępna w naszym sklepie internetowym odzież posiada szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie bielizny ręcznie. Nie chlorować. Płukać kilkakrotnie w ciepłej i zimnej wodzie. Następnie delikatnie odwirować lub wycisnąć. Suszyć w stanie rozwieszonym. Nie prasować. Nie prać chemicznie.

Z czego to jest wykonane
Biustonosz uszyto z elastycznej bawełny (skład surowcowy: 94% bawełna, 6% elastan). Czy jest bezpieczniejsza tkanina dla Twojej skóry? Wygoda i komfort jaki odczuwa ciało w kontakcie z produktem wykonanym w przeważającym stopniu z naturalnych surowców nie mają sobie równych. Drobne, delikatne w dotyku, miękkie włókna i silne własności absorpcyjne wilgoci - oto dlaczego tak chwalimy sobie ten materiał. Tkaniny bawełniane pozwalają skórze oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewają. Domieszka elastanu powoduje, że dobrze się rozciągają, dopasowując do ciała i są bardziej odporne na zniszczenie. Bardzo dobrze się piorą i łatwo je utrzymać w higienicznym stanie. Nie ładują się elektrostatycznie i nie ulegają sfilcowaniu.


Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.