JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Smoczek uspokajający Soft niebieski real ortho 3-6m+ 1 szt. Tommee Tippee

Kod produktu: JDZP45056 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 12.99 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Smoczek uspokajający Soft niebieski real ortho 3-6m+ 1 szt. Tommee Tippee

Smoczek "naprawdę ortodontyczny" Soft przeznaczony dla niemowląt z grupy wiekowej 3-6m+ naturalnie układa się w buzi dziecka. Niebieski smoczek swoim kształtem bardziej niż tradycyjne smoczki przypomina kobiecy sutek, w skutek czego w każdym trzech przypadków, czy dziecko będzie ssać pierś matki, czy smoczek butelki bądź smoczek uspokajający, będzie wykonywać tę czynność za każdym razem w ten sam sposób. Smoczek ze 100% silikonową tarczką, zaprojektowany przez najlepszych dentystów dziecięcych, by chronić w pełni wrażliwą skórę dziecka jest bardzo elastyczny, wydłuża się i napina. 

 • smoczek uspokajający Soft
 • prawdziwie ortodontyczny (real ortho)
 • spłaszcza się w buzi niemowlęcia
 • wspomaga naturalny rozwój dziąseł i ząbków
 • naturalnie dopasowany
 • barwa: niebieski
 • grupa wiekowa: 3-6m+
 • kształt dotyk i ruch przypomina sutek mamy
 • tarcza wykonana ze 100% silikonu
 • zaprojektowany przez najlepszych stomatologów dziecięcych
 • 1 sztuka z opakowania zbiorczego

Charakteryzujące się innowacyjnością produkty Tommee Tippee to najlepszy towarzysz w początkowym, tak ekscytującym okresie życia dziecka. Powstały one w efekcie współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin i co najważniejsze, z samymi mamami. Dzięki temu wszystkie, wielokrotnie nagradzane produkty są najwyższej jakości i gwarantują mnóstwo korzyści dla mamy i dziecka.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.