JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Podgrzewacz podróżny do butelek i słoiczków Tommee Tippee

Kod produktu: JDZP44943 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 75.00 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Podgrzewacz podróżny do butelek i słoiczków Tommee Tippee

Bardzo wygodny podgrzewacz podróżny do butelek i słoiczków firmy Tommee Tippee znakomicie sprawdza się podczas pobytu poza domem. Przechowuje wrzątek służący do ogrzania nawet do 6 godzin. W razie potrzeby wrzątek należy wlać do plastikowego pojemnika, a następnie umieścić w nim butelkę z mlekiem lub słoiczek z pokarmem. Podgrzewacz jest dostosowany do szerokich butelek Tommee Tippee. Urządzenie posiada system otwierania i zamykania na przycisk, co ułatwia nalewanie. Dwufunkcyjny podgrzewacz może również służyć jako termos – źródło ciepłej wody do przygotowania mleka, a pokrywa może być używana jako pojemnik do podgrzewania pokarmu przy użyciu wody z termosu.

  • podgrzewacz podróżny do butelek i słoiczków
  • wygodny, znakomicie sprawdza się poza domem
  • utrzymuje temperaturę wrzątku nawet do 6 godzin
  • dostosowany do szerokich butelek Tommee Tippee
  • system otwierania i zamykania na przycisk
  • może funkcjonować jako termos.

Produkty z serii Closer to Nature firmy Tommee Tippee sprawiają, że łączenie karmienia piersią i butelką staje się łatwiejsze. Odznaczające się szeroką gamą zalet, jak choćby wydajnością, praktycznością, skutecznością czy komfortem produkty są tak zaprojektowane, by w jak największym stopniu były bliskie naturze, dawały uczucie naturalnego ściągania pokarmu, bądź, w przypadku wysokiej klasy butelek, imitowały naturalną giętkość, dotyk i ruch matczynej piersi.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.