JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Bajka słowno-muzyczna Opowieści Koszałka Opałka płyta CD

Kod produktu: JDZP4478 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 7.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 17.71 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Bajka słowno-muzyczna Opowieści Koszałka Opałka płyta CD

Tytuł: "Opowieści Koszałka Opałka".
Seria: Bajkowe Abecadło
Tekst: Maria Konopnicka
Adaptacja: Krzysztof Niesiołowski
Muzyka: Teresa Ostaszewska
Wykonanie: Elżbieta Bielińska, Marta Gryko, HannaKinder- Kiss, Henryka Korzycka, Małgorzata Somerlik, Andrzej Arciszewski, Janusz Marcinowicz, Piotr Michalski, Jan Plewako

Zapraszamy do wysłuchania bajki muzycznej "Opowieści Koszałka Opałka" na podstawie opowiadania Marii Konopnickiej. Oto historia zabawnego uczonego krasnala, który w swej grubej księdze opisuje rok z życia ludzi i krasnali. Z jego opowieści poznajemy m.in. historię Marysi, co pasła gąski. Świetny pomysł na prezent dla maluchów, które jeszcze nie czytają. Bajka z pewnością zachwyci także starsze dzieci a może i dorosłych. Przyjemna dla ucha oprawa muzyczna, duża dawka pięknej poprawnej polszczyzny. Wspaniałe słuchowisko wpływające na rozwój wyobraźni u dzieci. Polecamy też dorosłym jako formę relaksu po ciężkim dniu pracy. Czytają aktorzy Teatru "Baj" w Warszawie.

wydawnictwo: MTJ Agencja Artystyczna
rok wydania: 2005
nośnik: 1 CD
format: Audio

Dobroczynne działanie muzyki i żywego słowa doceniali nasi przodkowie. Opowieści i bajki przekazywane były z pokolenia na pokolenie w formie ustnej. Rozwój cywilizacji i szybkie tempo życia wyparło tę jakże piękną formę przekazu. A szkoda. Polecamy ten audiobook jako formę przypomnienia sobie i swoim dzieciom spokojniejszych czasów.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.