JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Miseczka dwukomorowa z łyżeczką niebiesko-różowa BabyOno

Kod produktu: JDZP44551 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 14.60 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Miseczka dwukomorowa z łyżeczką niebiesko-różowa BabyOno

Estetycznie wykonane naczynie z przykrywką i łyżeczką stanowi świetne rozwiązanie problemu higienicznego podawania i sterylnego przechowywania pokarmów dla maluszka podczas podróży i na spacerze. Naczynie składa się z dwóch komór, każda o średnicy wewnętrznej 8,5cm, co umożliwia zabranie dwóch porcji pokarmu na dwie pory karmienia lub o różnych smakach. Przykrywka posiada specjalne zagłębienie na łyżeczkę, dołączoną do zestawu, oraz zaczep przytrzymujący łyżeczkę i chroniący ją przed zabrudzeniem. A wszystko to wykonane z lekkich materiałów, bezpiecznych dla dziecka, przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Polecamy!
  • naczynie - miseczka dwukomorowa z przykrywką i miękką łyżeczką
  • w kolorze niebieskim z różowymi elementami
  • średnica wewnętrzna każdej komory: 8,5cm
  • praktyczna i wygodna
  • idealna podczas podróży i na spacerze
  • dwie komory umożliwiające podział pokarmu
  • elastyczna pokrywa zabezpiecza pokarm
  • wykonana z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością
  • nie zawiera Bisfenolu A.
Rodzice chwalą produkty BabyOno za dobrą jakość i rozsądną cenę. Nic dziwnego - w projekcie ich tworzenia brali udział ojcowie i matki - na bazie ich doświadczeń, wskazówek i sugestii projektowane były nasze artykuły. Efektem wspólnej pracy jest doskonały produkt dla Twojego dziecka!

Producent zaleca produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.